Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet az hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy nincs ebbe a civilizált korban ertelmes nő akivel lehet simán először beszélgetni, s nem lekezelo?

Figyelt kérdés
Mert viber skype facebook tinder sorolhatnam a tobbi platformot,rairok egy szépnek okosnak tűnő lanyra holgyre szia stb... válasz nincs. (Tudom ne itt próbálkozz ) de akkor később miert halja az ember ertelmes pasi nincs de volt csak nem neztel korbe.

2016. máj. 26. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Nem pontosan értem a kérdésed, de szerintem ha komoly kapcsolatra/nőre vágysz, akkor ne ezeken a platformokon keresgélj. Én pl normális pasit keresek (most ezt nem azért mondom, hogy mi jöjjünk össze:))Ne általánosíts légyszi. Nekem is nehéz kérdés ez, minden nagyképűség nélkül állíthatom, hogy jó csaj vagyok minden értelemben, ezt meg is jegyzik pl. a kollegák meg mindenki, mindig...még se sikerül normálisat találni, mert mindig az idiótáknak jut eszébe kezdeményezni nálam. De ez nem csak velem van így
2016. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, én sok értelmes nővel beszélgetek ...
2016. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

A Tinder társkereső, ott szabad írni, de a többinél ne csodálkozz, ha nem reagálnak, mert másra használatos platformok. Fészbúkon lehet meg sem kapja az üzeneted, ha nem ismerősöd, skypeon meg viberen meg kell felhasználónév meg telefonszám, hogy egyáltalán rá tudj írni, szóval nem egészen vágom, hogy ott hogyan írsz rá akárkire.


Ja, és az írásod alapján nem tűnsz kifejezetten értelmesnek. Lehet ez is probléma.

2016. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Vannak okos, értelmes nők, akik még szépek is, de őket biztosan nem tinderen vagy egyéb társkeresőkön fogod megtalálni. Bár társkeresőkön azért akad, de sajnos ott is inkább a felszínes nők vannak jelen, elég nagy elvárásokkal.

Nem akarlak megsérteni, de ha értelmes nőt szeretnél megismerni, akkor figyelj oda a fogalmazásodra is. Ha tudsz helyesen írni és tagolni, bár kicsit furán hangzik, de plusz pont. És ez csak egy a sok apró dologból, amire ha figyelsz, akkor sikered lehet.


#1: Nálad mit jelent a normális pasi? Mert elég sok nőtől hallom, hogy ő milyen szép és csinos, de nem talál magának párt. Aztán csak kiderül, hogy olyan magas az elvárás, hogy egy rúdugró sem futna neki. :) Ne vedd támadásnak, nem általánosítok, csak szimpla érdeklődés.


30F

2016. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát viber, skype, facebook- itt minden háromnál ismerősnek kéne lennünk, fura, ha nem írnak vissza, ha viszont nem vagytok ismerősök, nem tudom min csodálkozol...

A tinder más tészta, volt itt több kérdés is, hogy mit érdemes írni egy lánynak, és a szia! szerintem annyira nem jó kezdés, bár ha nincs sok match és van sok idő, ebből is kialakulhat egy beszélgetés.

2016. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok: egyrészt:

"Vannak okos, értelmes nők, akik még szépek is, de őket biztosan nem tinderen vagy egyéb társkeresőkön fogod megtalálni."-->egyetértek 100%-osan

másodszor ugye azt kérdezted, hogy mi a normális pasi és nagyon fenn van a léc nekem talán. Válaszként egy példát tudok mondani, vagy történetet inkább: például nekem tetszik egy srác, egyébként pincér, egyáltalán nem veti fel a pénz, még csak nem is olyan helyes, de nekem az tetszik benne, hogy annyira megbízható és lehet rá számítani..és tudom, hogy tetszem neki (most mindegy honnan, de tudom és kész), és nem nyomul rám, állandóan a visszajelzést várja tőlem szerintem, és tiszta vörös lesz, amikor meglát..na mindegy asszem offolom már a témát. Ha érdekel tényleg, akkor privizzünk.

2016. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
úgyhogy összességében nem nem magasak az elvárásaim, sajnos inkább túl alacsonyak (a régi pasijaimat végignézve)
2016. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3#.eleg ertelmes vagytok ne írásból itelkezz pl ez is probléma a mai vilaggal olyat irsz amit nem is tudsz ;)
2016. máj. 26. 15:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Erre pl ennyit tudok mondani ez kifejezz mindent erre celoztam szemelyesen is tapasztaltam nem (olyan fajta lanyokhoz mentem oda ) pl szia s menj mar stb lekezeloek [link]
2016. máj. 26. 15:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elbeszélgetek bárkivel, de sokan nem tudnak mit kezdeni azzal, ha annyit írsz, hogy "szia"...
2016. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!