Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt éltek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek valakivel, szóltok, hogy munka/vizsga után csak órákkal késôbb mentek haza, mert pl. beültök még sörözni?

Figyelt kérdés
Barátom szerint az teljesen normális,ha nem jelenti be, szerintem viszont nagyon tapintatlan. Kerestem is többször telefonon, hogy mi lehet vele, de nem vette fel és nem is írt. Este 11-kor jött meg, két lány csoptársával ültek be valahova és azért nem szólt, mert "nem volt kedve". Az én lakásomban lakunk,de ezek után nem engedtem be. Egyébkent többször meg is csalt, ezért kimondottan érzékenyen érint,ha csak így eltűnik. Mit gondoltok errôl?

2016. máj. 27. 10:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyetemista koromban még a főbérlő néninek is szóltam, ha a szokásosnál később értem haza. Tudtam, hogy különben aggódna. Ő se tűnt el szó nélkül napokra.
2016. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban ez alap, hogy ne aggódjon a másik. Ha többször megcsalt, a helyedben már nem lennék vele.
2016. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog, hogy szólni illik. Gyökérség eltűnni órákra, gondolhatja azt is, hogy valami bajom esett. Ez a másik tiránti eljes fokú tiszteletlenség jele, amit a barátod művel.
2016. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
Azt gondolom hogy a barátod egy tapló, te pedig hülye vagy. Van az a mondás hogy ha egyszer átb..sznak az ő hibája, ha 2-szer a tiéd.
2016. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem hiszed el hogy csak "nem volt kedve" szólni? Főleg miután többször megcsalt. Konkrétan szerintem palimadárnak néz. Két csajjal volt.. Valószínű ők nem is tudnak rólad hisz legalább ha hívnak felveszem! Egyébként mi szólunk egymásnak hogy ne várjon, csak később, ne aggódjon hisz bármi történhet. Egy sms 1perc max és pár forint.
2016. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

alapvetően nem akadnék ki. kivéve ha valami miatt várom haza nagyon, vagy készülök valamivel. de ezért is csak akkor akadok ki, ha erről ő is tud.

mivel már megcsalt többször, flegma kis p.öcs volt, és nem csak pár órára ült be, mert este 11kor ért csak haza szerintem érthető a kiakadás.

2016. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a párod egy f*** ... nem nagyon értem ha már többször (!!!) is megcsalt miérrt nem hagytad már ott ??? Én tuti nem tudnék megbízni benne az első alkalom után sem, nem, hogy többedik után.


A kérdésre válaszolva én mindig írok a páromnak vagy felhívom, sajnos fordítva inkább én könyörgök neki, hogy ha van egy kis szabad ideje akkor menjen már el a haverjaival, mert rengeteget dolgozik :D de Ő is mindig felhív, ha elindult vagy, hogy most átmennek máshova stb csak, hogy tudjam, hogy hol van ha bármi baj lenne. Nálunk ez alap a kezdetektől.

2016. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez nem tapintat kérdése: ami "standard" tevékenység, arról teljesen felesleges külön még szólni is.

Egy komoly kapcsolat pont arról szól, hogy az ilyeneket a másik tudja (illetve megtanulja) az emberről.

2016. máj. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a baratom akkor is szol ha tovabb dolgozik, meg akkor is ha csak fel oraval is, mert tudja ha nem szol aggodok h mi van, de ha vmi kozbekjon es elfelejtunk szolni akkor egybol hivjuk egymast h mivan a masikkal
2016. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon aggodnek erte!! Meg jo hogy szol!! Nem azert mert kotelezo szolni.. hanem hogy ne idegeskedjek.. :)
2016. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!