Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez valamit? Fiúk, segitenétek légyszi?

Figyelt kérdés
Ha egy bulin egy fiúval többször is táncoltok? Többször, mint más fiúval?
2010. ápr. 10. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy nála mit jelent, vagy nálad?

Ennyi nem feltétlenül jelent sokat: az is lehet hogy csak jól megy nektek együtt a tánc, de ha ÚGY érted akkor a tánc egy jó kiindulópont;)

2010. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most fiuktol kérdezed h mivan ha 1 fiuval többször is táncol? érdekes. v csak én vagyok ehez tul hetero o_O 16/F
2010. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi a gond? A kérdés egy lányra meg egy fiúra vonatkozik. Én nem irtam ki, de gondoltam, hogy magától érthető. És a fiú számára jelent-e valamit? Mert nem megy jól nekünk, egyáltalán. Egyikünk se tud táncolni :)) De attól jó vele.
2010. ápr. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!