Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha feltűnik Mr. Hódító és nem adja fel?

Figyelt kérdés

Mondjuk azt, hogy van egy párocska, jól elvannak (átlagos gondok maximum). De egyszercsak feltűnik egy nagyon jóképű, kockahasú és amint megtudod a pletykából szex-félisten figura, aki túlzott érdeklődéssel viseltetik a barátnőd irányába. Vezérelve, hogy "csak az foglalt akin fekszenek" Sosem adja fel, 200 elküldés után sem.


Helyzeteket teremt, hogy kettesben maradjon vele, akarata ellenére gavalléroskodik, nagyvonalúskodik, csepegteti a mérget a fülébe, hogy a mostani barátja nem olyan jó, lehetne jobb is stb. Ez a figura nagyjából "minden nő zsánere" (képzeld ahogy akarod), ha kell kisfiúsan pajkos, ha kell keménykedik, csak ennek él, hogy így csábítson el nőket (közben civilben sima életet él mint bárki).


Tegyük fel, hogy rányomul a barátnődre a szokásos, undorító trükökkel, módszerekkel. Megtudod, hogy kezdte a nyomulást, a barátnőd elküldte, de ő nem adja fel, barátőd pedig bár nem enged neki egyelőre. De egy idő után már nem zavarja el, könnyed baráti viszonyuk van. A figura mindenben jobb, mint Te. Mit lehet tenni?


Féltékenykedés? Kapásból rossz, csak a "karjaiba lököd" őt és még Te is leszel a hibás.


Semmit? Akkor máris nyert.


Aggódsz és rettegsz, hogy mikor történik meg a dolog? Rámegy az életed.


Naívan, "áh az az én barátnőm nem olyan!" Lesz meglepetés mikor előbb érsz haza.


"Elküldte, nem? Akkor mi baj lehet?" Elküldi tízszer, húszor, de lehet huszonegydszerre már célba ér. Elég egy kisebb gikszer otthon, máris megvan mire lesz fogva.


És a legrosszabb, hogy miután a Caanova jól kiszórakozza magát (olyan doldokat csinál vele az ágyban, amit veled nem, vagy ha akartad is akkor sem volt, vagy csak minimálisan). Mikor megunta kidobja, mert neki csak egy trófea volt, vagy csak egy sima kihívás. Neked pedig örökös és mély fájdalom marad csak utána.



#bunkóság #undorító Casanova #utálom az ilyet
2016. máj. 28. 17:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a baratnodet, szoval en tenyleg csak magamrol tudok nyilatkozni, de nekem megvan az az attitudom, hogy "nem szolhat akarki hozzam akarmit". Lehet emiatt hidegnek tunok vagy akarminek de en alapbol tiszteletet parancsolok magam kore (hulyen hangzik de nem tudok mas kifejezest erre) es nincs ilyesmi az eletemben mert egyszeruen nem tud elofordulni mert ha ram nez egy ferfi akkor valoszinuleg lejon neki hogy "nem". Nem szolhat hozzam illetlen dolgokat, nem flortolhet velem es nem teremthet semmilyen szituaciokat kettonk kozott. Ha a baratnod nyitott akkor ilyenek meg fognak tortenni, o pedig vilagos hogy nyitott ra.
2016. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11


De a Casanova ezt kihívásnak érzi és nem adja fel, hiába vagy hideg vagy veszed semmibe...

2016. máj. 28. 18:35
 13/26 anonim ***** válasza:
Az a köze, hogy azt is te írtad. Ugyanolyan a stílusod, a téma és a kedvelt szavak... És aki egész nap ilyeneket írogat ki az nem normális.
2016. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

#13


Nagyot tévedsz.

2016. máj. 28. 18:37
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha a "barátnőm" tényleg egy idő után elkezdene vele beszélgetni és már nem annyira visszautasító mint amennyire elsőre is volt a taggal szemben, akkor ennyi volt. Elengedném hagy érezze jól magát. Tudom, tudom, küzdeni kell hogy a nőt megtartsd. Jah, nem hiszem. Aki menni akar az menni fog. Olyan meg nincs hogy nem lehet megmondani egy tagnak normálisan hogy nem vevő a közeledésre. Sajnálnám, aztán mennék/had menjen.
2016. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

#15


Hiába zavarja el akkor sem tágít, pont ez a baj.

2016. máj. 28. 19:06
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A párommal összeköt ezer közös élmény, és legallább ugyanennyi közösen megoldott probléma. Összecsiszolódtunk, tudom, hogy mindig számíthatok rá, ismerem (és szeretem) a hibáit is. Ettől számomra ő értékesebb, mint a világ összes férfija. Lehet, hogy van, aki egy-két dologban jobb nála, de így "csomagban" ő a legértékesebb, a kettőnk közti kötődés értékeli fel. Ez az, amiben egy random Mr. Hódító mindig fényévekre marad el tőle.
2016. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nokent irok neked,nekem volt ilyen,megkapott,mondjuk nem volt parkapcsolatom,nekem belefert,sokat dobott az onbizalmamon,kellett.DE!most h parkapcsban elek es szeretem es megtalaltam benne mindent johetne bmilyen Casanova,nem tudna megingatni.Tudom mire hajt,hova vezetne,annyit senki nem er h elveszitsem a parom.Le lehet tiltani,el lwhet kuldeni,ha nem kap batoritast,feladja,nem hulye,keres konnyebb predat.Te irtad,laza barati kapcsolatban vannak,tartjak a kapcsolatot,a csajodnak imponal es azzal h nem kuldi el,batoritja.Sejtesem szerint idok kerdese h beadja a derekat.Semmit nem tehetsz,esetleg amit az egyik valaszolo irt,h ferfi maradsz,nem konyorogsz,nem feltekenykedsz,nem omlasz ossze,nem alazod meg magad.Tudom baromi nehez,de ez van.Varj ki.Vagy adj ultimatumaot a csajnak de ha eltiltanad(hulyeseg) akkor folytatjak titokban.Nem neked kell bmit is tenni,hanem a baratnodnek.Ami egyszer egy bnommel tortent az egyetlen olyan huzas amit meg megengedhetonek tartok,udvarolt neki egy srac,egyre nyiltabban,es a.ferj odament az egyik buliba ahol a csaj is es a srac is ott volt de a ferj nem es bemutatkozott az illetonek.Szia xy vagyok a Z ferje.Hogy legalabb a sracnak legyen esze.De ez a max.
2016. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
*szeretem a parom.Lemaradt.
2016. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mért kellene neked olyan nő,akit bárki vihet egy körre,ha elég kitartó?
2016. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!