Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki feladta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki feladta az életét a párjáért, mesélne róla?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na, ezt most hogy kell értelmezni? Konkrétan, példákat felhozhatnál.
2016. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gimnázium végén nem jelentkeztem főiskolára (pedig akartam volna), mert úgy volt, hogy együtt költözünk ki londonba. Neki 1 éve volt még a gimiből és én addig kis kezdőtőkét akartam összeszedni a kiköltözéshez.


Ez a helyzet így volt egészen július végéig, amikor villámcsapásként ért a mondata, miszerint szakított velem. Én itt maradtam barátnő - továbbtanulás - minden nélkül.

Azóta bőven rendbe hoztam már az életemet, de 2 évre teljesen taccsra tett a történet.


Ezután megfogadtam, hogy a saját érdekeimnél senki másé nem fontosabb. Ezért is alakítom most ki a saját egzisztenciámat - életemet, hogy ne tudjon befolyásolni senki. Eldöntöttem, hogy hol fogok élni, mit fogok dolgozni, milyen lakást veszek. Nem akarom, hogy más beleszóljon, így csak azután fogok újra komoly párkapcsolatot kezdeni, ha ezek már megvannak.

2016. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,és sajnos nagyon nagy hiba volt,mind amellet,hogy feladtam a Karrierem ott hagytam a munkám,mert ö nem fogadta el,hogy dolgozzam,mert hogy az a férfi dolga...stb,mindent megtettem otthonunkban,eljárnom sem nagyon lehetet a bevásárláson orvos vagy ilyesmin kivül csak vele,és szinte nem beszélgethetem senkivel aki férfi,de növel is csak ha az elvárásainak megfelelt (az az ö nem tartotta könnyen kaphatónak vagy már családos Volt)......

A vége az lett,hogy még engem eldugott a világ elöl egy szép kis nyugodt környéken,ne hogy valaki elcsábítson töle,ö megtalálta magának a világ legrondább szeretöjét és hónapokon keresztül csalt vele,mig le nem bukott,elhagyta a szeretöjét,mert hogy engem szeret....stb,és hogy csak azért csalt meg mert elege volt abból,hogy nekem semmi sem tetszik,hogy dolgozni szerettem volna,nem csak otthon ülni egyedül....és ezek miadt rengeteget veszekedtünk,kicsit elhidegültünk egymástól és neki szüksége volt a törödésre.....bla bla bla,de semmit nem jelentet neki az a nö......,én meg pont lexarom finoman szolva,hogy mi volt az oka,én kidobtam mindent érte és ezt kaptam cserébe,azóta rájöttem semmi és senki nem ér annyit,hogy a saját céljaid,álmaid feladd,mert hiába a szerelem szeretet,ha a hála ez cserébe,csak egy tulajdonná személyes szolgává házvezetö növé,és mi a jutalmad semmi csak megalázóbbnál megalázóbb dolgokat csinál ,mig végül már nem is embernek érzed magad csak egy szellemnek,aki testileg itt van,de gondolataidban messze jársz,s amikor vége fogalmad sincs hol kezd elöröl,miközben újjá kell magad is épitened.

Nos én így éltem meg,s örökké emlékezni fogok a LEGNAGYOBB tévedésem hibámra amit valaha is elkövettem,mert sajnos ez életem végéig kisérni fog,a büntudat mi lett volna,ha akkor másként választok,talán nem lett volna sokkal jobb,de mivan ha mégis ezt sosem tudom már meg,és ezért sosem felejtem el és mindig ott lessz bennem,a mi lett volna ha .........

Ha megkérdezhetem Kérdezö le irod a Te helyzeted?

2016. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Kamaszként állandóan tiltotak tőle, mert ő 19 én meg 16voltam.. össze vesztem a családommal és elszöktem vele otthonról. Pár év múlva benött a fejünk (persze édesapám is sokat pedálozott, hogy pozítív legyen a kapcsolatunk) elnézést kértünk a családomtól és amennyire lehetet helyre hoztuk a kapcsololatokat. Azóta össze házasodtunk, van egy gyönyörű szép lakásunk és tervezzük a családalapítást. ( természetesen sulit majdnem kitünően befejeztem és lett egy jó munkahelyem)

21/N

2016. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

"Azóta össze házasodtunk, van egy gyönyörű szép lakásunk és tervezzük a családalapítást. ( természetesen sulit majdnem kitünően befejeztem és lett egy jó munkahelyem)

21/N"


Vagy elírtad és nem 21 éves vagy, vagy pedig szüleid fizették a gyönyörű lakást. Milyen sulit végeztél? Kíváncsi vagyok csak.

2016. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Majdnem.. A férjemnek volt egy "sorháza" amit elcseréltünk egy lakásra. A végzetségem szociális gondozó és ápoló. (éretségi folyamatban utána pedig tovább képzem magam) a munkahelyemen Támogatott Lakhatást Biztosító munkatársként dolgozom.

Kielégítő volt a válasz?

2016. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Igazából le s z a rom, csak annyira 'idilli' képet festettél magatokról, hogy muszáj volt rákérdezni és hát igen, igazam volt mindenben, csak nem a te szüleid által. : - )
2016. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

És akkor most boldog vagy? Ha lesesz*rnád megse kérdezted volna ;) ameddig nem tudod teljes egészében az egész sztorit addig ne itélkezz.. Azt is írtam volna oda h a férjem 2munkahelye van és nekem is, hogy ne keljen külfödre menni dolgozni addig ameddig nincs nagyobb végzetségem? Vagy azt is írjam le, hogy szinte az egész falu kitagadott és gúnyosan sugdoloztak, hogy nem lesz belőlünk semmi és senki??

Gratulálok neked! (taps) annyi vagy amennyinek gondollak. lehet lepontozni.

2016. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Ui: a sorházat még a nagyszüleitől örökölte..
2016. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

"hogy nem lesz belőlünk semmi és senki?? "


Igazuk is lett volna, csak hát mázlitok volt a lakással. Van ez így. Az a baj, hogy te ezt nem éred fel ésszel és nem látod, hogy egyébként elcseszett életetek lenne.

2016. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!