Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki feladta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki feladta az életét a párjáért, mesélne róla?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 12:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hé, ne itt veszekedjetek! Ez csak egy kérdés, mindenki elmondta a véleményét, történetét, nézőpontját, a válaszok nekem kellenek, hogy szóljanak, úgyhogy ne vegye magára senki. Én szívesen olvastam végig mindenki válaszát, és köszönöm mindenkinek, hogy megtisztelt a saját történetével! :)
2016. máj. 30. 15:06
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Hogy én nem érem fel ésszel?! Hagyad már..
2016. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pf, 7 - es, hogy benned mennyi irigység van... :-D Csöpög. Blee... Undorító.
2016. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 250km-re elköltöztem hozzá, el a szüleimtől és így munkahelyet is váltottam. Utána rájöttem nem ő az igazi, de a munkám ma is ugyanaz, tehát nem bántam meg. Közben az igazi is meglett ebben az új városban...
2016. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én feladtam a fiatalságomat az első barátnőm miatt, akivel 19 évesen jöttünk össze. Onnantól kezdve nem igazán jártam el sehova, a haverok nagy része szép lassan kikopott (igaz volt ez rá nézve is). Aztán ő beleunt a kapcsolatba, talált magának új barátnőket, akik hirtelen fontosabbak lettek, mint én, aki már eljegyzést és összeköltözést tervezett. Végül 3 hete kidobott, nagyon rosszul érintett, mert itt maradtam tök egyedül. Az 5 és fél éves kapcsolat alatt ráadásul rendesen elhagytam magam, 20 kilót szedtem fel, ezért most kőkeményen edzek és figyelek az étkezésre, ez legalább leköt, és segít újraépíteni a romokban lévő önbizalmamat. Azóta mondjuk megnéznek a lányok az utcán, ez nagy segítség :)

Azon vagyok most, hogy megtaláljam önmagam, szerezzek néhány új cimborát, akikkel néha elmegyünk sörözni, és bízom benne, hogy előbb-utóbb jön majd egy olyan lány, aki tényleg szeret, és nem fog magától eldobni.

Úgyhogy senki ne adjon fel semmit a párja miatt! Ha így tesz, és vége lesz, utána kínkeserv lesz!

25/F

2016. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!