Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam nincs mitévő legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam nincs mitévő legyek - szakítsak van ne, és ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Egy éve élek a párommal, pár hónap ismeretség után költöztünk össze egy mindkettőnk számára új városban. Minden szép és jó volt az elején, úgy éreztem, ő lesz a férjem, minden meg van benne, ami kell: de az együtt élés során kiderült, hogy mennyire lusta, gyerekes, akaratos és sértődékeny. Szinte minden nap összekapunk. Én sem vagyok tökéletes, de az ő viselkedése és tulajdonsága még rosszabbá tesz. Hülye elképzelése van sok mindenről és ha én nem ugyanúgy gondolok valamit, mint ő, akkor órákig hozzám sem szól és sajnos az elején addig piszkált, amíg rá nem bólintottam, hogy tényleg neki van igaza. Mostanra úgy érzem, hogy a fejemre nőtt és megfojt; szerencsére többet nem engedek neki, inkább veszekedjünk.

Jó ideje nem érzem már azt, hogy szerelmes vagyok, sokkal inkább úgy érzem, hogy ő az öcsém vagy a kisfiam és csak anyáskodok rajta, mert ez illik a viselkedéséhez. Beszélgetni már rég nem tudunk, semmi téma nincs. Mivel újak vagyunk a városban, közeli barátokat nem sikerült szerezni, ha szórakozni megyünk, csak ketten. Szóval bármi, ami a munkán kívül történik, azt együtt éljük meg, de semmi izgalmas.

Előtte nagyon sokáig nem volt párom, és azt nagyon imádom, hogy van, aki mindenhová eljön velem és soha nem vagyok egyedül; és ő az első lakótársam, aki nem kerget az őrületbe. Sajnos eddig mindenkivel voltak gondok, utáltam és a helyzet az, hogy nem akarok újra idegennel lakni, lassan közeledek a 30-hoz és nem érzem, hogy képes lennék erre. Egyedül pedig nem engedhetek meg egy lakást sajnos.


Ha nem laknánk együtt, már rég szakítottam volna (már ha akkor is ennyire megismertem volna ilyen szinten), de így nagyon nehéz lenne a fentieket tekintve.

Két szobás a lakás, gondoltam már arra, hogy szakítok és amíg nem lesz jobb megoldás, átköltözöm a másik szobába, de nem tudom, melyik rosszabb: együtt lenni és tettetni, hogy szeretem, ha megcsókol és élvezem a szexet, vagy szakítani és egy lakásban élni feszültségek között. (Persze lehet elköltözne.)


Tudom, elég szemét vagyok és önző, hogy ezt csinálom vele, de egyszerűen nem tudom, mit tegyek.


L/27



2016. máj. 30. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben semmi szemétség nincs! Lakva ismeri meg a másikat igazán az ember!

Az a helyzet, hogy egy ilyen viselkedési normát megváltoztatni nem lehet. Ezen nem fog tudni változtatni, csak ideiglenesen. Valójában Te sem érzed magad jól ebben a kapcsolatban, de félsz lépni. De hdd el, jobb lenne! Sose hidd, hogy nem kellenél másnak. Igen, kicsit kényelmetlen kilépni a megszokásból, borítani a meglévő redszert, és idővel kényelmetlenségekkel lesz teli egy újat is elkezdeni. De ez az élet rendje!

Lépned kell! Őt pedig távol tartani magadtól (azaz ne maradjatok ugyanabban a lakásban)

2016. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakíts vele és keress (lány) lakótársat albérlethez. Ha úgy élsz együtt valakivel, hogy nem kell és nem is kellett szexelni, sokkal kényelmesebb és olcsóbb is...


Ha 27 vagy, akkor szerintem ne pazaroljál több időt rá, ha már tudod, hogy nem megy a dolog, már csak azért is, mert hogyha ilyen idősen ez az első hosszabb kapvsolatod, akkor valószínűleg kicsit válogatós lehetsz.

2016. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért voltak bajok a lakótársaimmal, mert annak ellenére, hogy tudták, keményen kell tanulnom és muszáj pihennem a suli és meló miatt, állandóan a lakásban buliztak, csapkodták az ajtókat éjjel stb, egyáltalán nem takarítottak, a közösen használt edényeket mindig nekem kellett elmosni, ha használni akartam, mivel állandóan csak a mosogatóban voltak stbstb

És ezek lányok voltak.


Igen, sajnos válogatós vagyok, de az is igaz, hogy olyan férfiakkal/fiúkkal bonyolódtam a kapcsolatba, akiket szerettem, de megcsaltak, átvertek. Szóval nem feltétlen rajtam múlt, hogy rövid ideig voltunk együtt. De az nagyon igaz, hogy nem kellene pazarolni az időt, nem 40 évesen akarok megházasodni és szülni.

Csak hát nehéz kilépni még a kakából is.

2016. jún. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!