Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? A kisugárzásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? A kisugárzásom miatt lehet?

Figyelt kérdés

Alapból egy picit félénk típus vagyok; rondának sem mondanám magam s nem vagyok nagyszájú sem hisztis, mégis kiölöm mindem pasiban a vágyat..

Eddig minden kapcsolatom nagyon jól indult (mint minden elkezdett kapcsolat általában.) Eleinte, persze nem elsietve minden tökéletes a fizikai vonzalomban, de egy idő után szó szerint hozzám se akarnak nyúlni és eddig kivétel nélkül mindig igy jártam. Nem hinném, hogy unalmas vagyok alap és szexuális téren sem. Mindig találok valami újat, de a megszokást is szeretem.

Talán az összes eddigi párom rám unhatott, vagy mindig csak ilyeneket fogok ki? Mostaninál is akármikor próbálkozom csak a kifogást találta. Hol leakart menni, hol kiakart menni enni stb... Próbálkoztam már a nyomulással; ridegséggel, sőt mind kettőt felváltva bevetve is, de semmi és kezdeményezést már nem igen kapok. Lehet csak túlkomplikálom, mint általában ezt egy nő szokta, csak nagyon rosszúl esik és hiába közöltem ezt akármelyikkel, (persze nem azonnal) mintha nem is érdekelték volna.

Mindig más időben jöttek elő a kapcsolataimban. Volt, hogy fél év alatt. Volt hogy 1 hónap és volt hogy 2 év. Most 3 hónap után.

Alapjában hihetetlenűl figyelmes a párom, persze nem viszi túlzásba, ami tökéletes dolog(, mert utálom, ha csüngnek rajtam.) Kimutatja, hogy szeret, de az, hogy nem akar velem semmi olyat csinálni, eléggé letör. Már több hónapja nem volt semmi..

Egyszerűen fogalmam nincs, hogy hol a bibi..

Van erre valami ésszerű magyarázat, esetleg tanácsotok?

Válaszotokat előre is köszönöm.

23/L


2016. máj. 30. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még úgy érzi, nem jött el az az idő.

Vagy vannak olyanok, akik egyből, ahogy összejönnek, eljön a szexuális együttlét, majd idővel, fokozatosan mindketten elridegülnek egymástól.

A másik párnál pedig lehet csak idővel megy ez a dolog.

Már attól függ, hogy a két fél közül, ki hogyan érez. Lehet, hogy valaki jobban szereti a másikat, mint a másik őt.

Szerintem először egy kapcsolatban az a fontos, hogy mind a két pár azt érezze, hogy nagyon szereti a párját. Aztán ha idővel elridegül az érzés, mindettőből kihül a szerelem, és eltávolodnak egymástól.

2016. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy unalmas ember vagy, de az ágyban jó?
2016. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudat alatt a töketlen emberek vonzanak. Vagy a személyiségeddel kasztrálod őket. Szerinted melyik?
2016. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet, felváltva. :D

De komolyra fordítva a szót.: Fogalmam nincs ezt még mélyebben át kell gondolnom, hogy találjak rá utazást.

2016. máj. 30. 18:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínű nálam van a gond, mert mások még nem számoltak be ilyenről. Még itt GyiK-en sem találtam hasonlót.
2016. máj. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!