Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van olyan, hogy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, hogy egész nap elfelejtitek keresni a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Ha nem keresitek egész nap,nem is szeretitek?

2016. máj. 30. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfelejteni?

Ha akarok vele dumálni akkor felkerese , ha nem akkor nem. Nem ez dönti el, hogy szeretem e vagy nem.

2016. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felkeresem*
2016. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetetlen hogy a párom egy napig ne akarjon / ne érjen rá / elfelejtsen keresni. Ha ez előfordul a, az nagy gondot jelezne, pl. kómában van, meghalt valakije, vagy dühös rám.

Még nem volt példa ilyenre. 25/F, én 20/N

2016. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem keresed nem szereted.

Ez hülyeség hogy ha akarok valamit keresem, ha nem akkor nem. Így is lehet, de akkor nem szereted.

Ha érzel valamit, nem tudod leszarni egy napig. Kíváncsi vagy mit csinál, hogy van, hogy aludt, milyen a meló, stb.

2016. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell egyből messzemenő következtetéseket levonni abból, ha 1 napig nem keres a másik.. Mégis mi az az egy nap? El vagyok képedve, hogy ennyit nem bírnak ki egyesek kommunikáció nélkül.


Nem mindenki igényli a folyamatos kapcsolattartást meg a semmitmondó üzengetést, semmi köze a szerelemhez.

2016. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Ezaz...

2016. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!