Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lett az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett az eddigi legnagyobb szerelmeid vége?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy 1-2 nagy és több ettől kisebb szokott lenni az ember életében, a többségben kialakul egy "rangsor" az idők folyamán. A legnagyobbak vége mi lett ? Volt olyan, hogy megmaradt, vagy elfedte az eltelt idő , vagy esetleg olyan, ahol rájöttél, nagyon félreismerted és csak utolag láttad be, hogy nem is volt olyan nagy szám ?
2016. jún. 1. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én életemben először vagyok most szerelmes, gondolom akkor ez nagy szerelemnek számít. :D Nem is akarok már soha senkit magam mellé, és igaz, hogy csak 1 éve vagyunk együtt, de az eddigi tapasztalataim és önismeretem alapján (tehát hogy nem esek könnyen szerelembe) ki merem jelenteni, hogy ő nekem az igazi. Remélem együtt öregszünk meg. :)
2016. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél van egy rangsor vagy valamiféle besorolás melyik volt a legjobb, melyik a legrosszabb. Nekem eddig három kapcsolatom volt. Egy 4,5,3 eves ebből a középső volt a legnagyobb, majdnem eljegyzés lett a vége. Nem egyezett a jövőbeli tervünk, o mar nagyon gyereket szeretett volna. En nem. s ez elegge megnyirbálta a belém vetett hitet majd kapott egy állást egy másik országban es inkabb azt választotta. Nem tudtam vele menni... Nem láttam ott a közös jövőnket.
2016. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem vége lett. Szakított egyik napról a másikra valami kamu indokkal, és kilépett az egész életemből. Utána nem láttam 1,5 évig. És mikor újra láttam, beszéltünk kicsit, és tisztáztam magamban a dolgokat után lettem túl a dolgon. Nagyon szerettem. Ezt tudom utólag is, de elég más életet képzeltünk el magunknak, így lehet hogy később amúgy is vége lett volna. Aztán megismertem a páromat, és most ő a nagy ő. Persze egy kapcsolat nem mindig arról szól hogy felhőkön ugrálunk a szivárványok között.És kicsit bizalmatlanabb is lettem, és kevésbé naiv. Engem megváltoztatott ez az egész. Remélem a mostaninak nem lesz vége :)
2016. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt beteljesült szerelmem. Csak nagy fellángolásaim voltak, de miután ezekből nem lett semmi(mivel nem viszonozták) így szép lassan elmúlt az érzés. Ilyen téren soha nem volt szerencsém. Amúgy belém is voltak már szerelmesek lányok, de azok meg nekem nem tetszettek.
2016. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a szerelem egy hülyeség és csak arra jó hogy kicsináljon téged...Bízonyítottan azoknak a legjobb az életük akik az 1.éjszakás kalandokat keresik...

A lányok meg egyáltalan nem tudják mi a jó nekik..

2016. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az eddigi nagy szerelmemmel azért lett vége, mert nem vett komolyan. Egyirányú volt a dolog kissé. Én igyekeztem őt megismerni, normális kapcsolatot kialakítani, ő viszont még a volt kapcsolatát "siratta". Tombolni akart volna, de engem nem tudott elengedni, de kapcsolatban meg tett az egészre. Utólag nagyon sok hibát fel tudnék sorolni, ami miatt nem ment, és nem ő volt számomra a megfelelő. Szóval, nagy szerelem volt, de csak részemről. Nem hiszem, hogy valaha el fogom felejteni, de soha nem is kezdeném már újra vele.
2016. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!