Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen vége, ha mind a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen vége, ha mind a ketten belehalunk? N

Figyelt kérdés

Összegabolyodtam egy sráccal. Az elején tényleg jó érzés volt, mert remek ember, nagy becsületes, figyelmes, kedves, odaadó, érzékeny, ügyes, csupaszív.. Sorolhatnám a megannyi pozitív tulajdonságát. Csakhogy, ő még csak 19, én viszont 25, majd 26. Sajos, nem sajnos, nagyon egymásba szerettünk. Rettenetesen fontis nekem, tudom, hogy sosem fogok senkit így szeretni, de azt is, hogy ennek nincs jövője. Tegnap ezt megpróbáltam vele megértetni, illetve előtte is már, csakhogy mivel ő ez nagyon nem szereti hallgatni, szerinte hülyeség, bízzak benne, így eddig nem mondtam úgy meg neki, mint tegnap.


Mint a ketten nagyon kibuktunk lelkileg. Előbb vitáztunk...aztán sírtunk...majd egymás karjaiban végeztük.


Senki sem tud rólunk. Ez is a baja, hogy titkolózunk, nem vagyunk együtt nyíltan.


Tudom, hogy az lenne a helyes, hogy minden kapcsolatot megszűntetek vele, de ezt mondani könnyű. Nekem ő nemcsak szórakozás. Nem bírom nézni, ahogy vágyakozva néz rám, mert annyira szeretne velem lenni, nyíltan. Minden annyira jó vele, mégis el kell engednem, de hogyan? Én magyaráztam neki, hogy nincs jövőnk... De ő egy nagyon érzékeny, rendes srác és nem vagyok képes bántani őt, de közben mégis azt teszem...:/


Hogyan tovább?


2016. ápr. 8. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Most nem értem. Ha ennyire nagyon oda-meg vissza vagytok egymástól és így szeretitek egymást, akkor miért kell véget vetni neki? És miért titkoljátok? Mondjuk én 25-26 évesen biztosan nem jönnék össze 19 éves sráccal, szóval gondolom akkor a kor miatt nincs jövője a kapcsolatnak, mert másképp látjátok és fogjátok fel a dolgokat, nem?
2016. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora korkülömbség elfogadható, ha az egyik fél még sikeres is, jó állás és jó fizetés várható és mondjuk külföldre mennétek teljesen m1 aza pár év szerintem.
2016. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy nem működne? Csak a korkülönbség miatt? Mert ez az adott 2 emberen múlik. Az, hogy sok esetben nem működik, nem jelenti azt, hogy nálatok sem működne.

Vagy mert azt gondolod, hogy a társadalom (család, barátok) kinéznének emiatt? Ez kettőtokre tartozik. Lehet először furán néznének, de ha boldogok vagytok együtt, akkor úgyis megszokják es elfogadjak.

2016. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 Helyén van az esze. Nem tipikus 19 éves. De ettől még nem feltétlen lett nem akadály.
2016. ápr. 8. 23:19
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Konkrétan mi a nyomorod? Miért ne lenne jövője? Minek titkolózol, hülye vagy? Úgy viselkedsz, mintha 14 lenne a srác.
2016. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Biztos, h kinézne minket. De ez nem érdekel. Viszont rá más dolgok várnak még, rám pediv megintcsak más dolgot...
2016. ápr. 8. 23:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy korkülönbség ez. Ha nincs probléma, akkor csináljunk magunka?
2016. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Te is tudod, h nem a mesében élünk...
2016. ápr. 8. 23:22
 9/15 RRR ***** válasza:
100%

ne tedd

örüljetek egymásnak és ne érdeklejen titeket senki és semmi


nem ti lennétek az egyedüliek,akik ebben a felállásban vagytok


ne légy buta,hogy ezt szétzúzod,hogy megfelelj másoknak

2016. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Fish1 ***** válasza:

A korkülönbség szerintem nem lehet akadály. Titkolózni felesleges. Miért félsz felvállalni őt nyíltan? Csak azért, hogy mit szól a környezeted ahhoz, hogy fiatalabb a pasid? Mi közük hozzá? A te életed vagy az övéké?

Mik a további indokok arra, hogy ez nem működhet? Mert ezek tényleg olyan dolgok eddig, hogy csak "gyártott" problémák.

2016. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!