Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne ha túltenném magam a párom hazugságán? Vagy inkább a szakítás lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk tudtam, hogy van egy csomó női ismerőse, akik miatt nem szóltam. Nem is érdekelt hogy kicsodák. Egyedül az zavart mikor lett egy új ismerőse akivel látszólag nagyon közvetlenül és kedvesen beszélt. Szóltam neki hogy ez zavar, erre mindenkivel megszakította a kapcsolatot, pedig erre nem kértem. Azt mondta nincs szüksége másra csak rám, és én hittem neki. Viszont a minap kerestem valamit az előzményekbe, és a facebook előzmények tele voltak női nevekkel. Rákérdeztem arra hogy teljesen biztos-e abban hogy csak filmeket néz amíg én túlórázom. Erre bevallotta hogy csinált egy titkos face-t ahova vissza vette ezt a bizonyos nőt. De csak hazugságokat ír neki, hülyeségből mert unatkozik. Megmutatta az egész beszélgetést. Olyanokat leírt hogy még fiatal volt mikor meghalt az anyja, ő a nagy családfenntartó (pedig nem is tudom ki az aki túlórázik) velem se boldog, rossz az egész élete. És csak várta hogy ez a nő sajnálkozzon hogy jajj szegény. Hát engem ez lesokkolt. Egy napig hozzá se szóltam. De úgy döntöttem megbocsájtok. Egyrészt elárulta az egészet, pedig letagadhatta volna, másrészt a pasik csinálnak hülyeségeket ha unatkoznak, utána meg tepernek hogy megbocsássunk. Meg nem csalt, és ez az első botlása az évek alatt. Szerintetek jól tettem hogy megbocsátottam?

24/L


2016. jún. 2. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, persze, mindenkinek vannak titkai, nem gondolod, hogy itt lenne bárki naiv? :)

Az egy dolog, de nehogy már az normális dolog legyen, hogy

1. valaki unalmában kamuprofilt csinált, és azon hülyít több csajt, plusz ezt a lányt már régebben is mézes-mázasan.

2. a barátnőjét konkrétan már akkor átcseszte, amikor maniplulálta h letörölte, sőt, nem csak őt! Az összeset ám! – ekkor vágott át először

3. Most megint lebukott, és kiderült, hogy mennyi szart hord össze, amit kitalál.


Itt komoly bajok vannak és ahogy valaki írta, ez erősen mániákus hazudozásra utal.

Ki tudja még mikben hazudott, de majd lassan biztos vagyok benne, hogy elő-elő kerül még pár meglepő dolog. ;)


A naivitás az lenne, ha ezt benyelnéd, hogy többet ilyen nem lesz. Ismerek egyébként én is ilyen embert is, mint akiről szó van, meg olyat is, mint a párom.

2016. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tovább fogja csinálni. Az exem több csajjal flörtölt egyszerre rájöttem, látta hogy mennyire szarul esett, hogy hogy kikészültem miatta és annak ellenére is ugyanúgy folytatta, pedig megígérte hogy leáll vele. Kidobtam a francba, azóta jobb is az életem.
2016. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!