Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít neked komoly párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít neked komoly párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Milyen egy komoly párkapcsolat? Hűséget, egymáshoz, külvilághoz való viszonyunkat tekintve?

Esetleg érveket komoly ellen/mellett. Köszi a válaszokat.


2010. ápr. 11. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a komoly kapcsolat az szerelem mindkét részről. nálam, ha én szeretek valakit az néz ki alegjobban meg minden.. szóval hűség az egy értelmű.Hát nem tudom nekem sokkal jobb a komoly kapcsolat, mint az egyéjszakás pl. az csak szex szóval..ha gyorsan megakarsz valakitől szabadulni utána akkor egyértelmű hogy nem komoly kapcsolatot akarsz ;)
2010. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
komoly kapcsolatban mindenképpen szerelem, vagy szeretet van! Nem lehet ellenérveket mondani, minden ember vágyik rá elöbb vagy utóbb! Semmi sem jobb annál, szex is csak komoly kapcsolatban jó! Legalábbis nekem, ahol már tudják mi jó nekem, mit hogyan kell csinálni...stb stb. A hűség pedig a legfontosabb, ha valakit szeretek nem is gondolok másra, eszembe sem jutna lefeküdni senki mással!
2010. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ágybetétnek kell a másik fél, barátaid előtt is felvállalod mint a párodat, esetleg a családnak is bemutatod. Utcán, buliban is érezteted, hogy együtt vagytok. Nem kell folyton nylakodni de egy kis szeretgetés sose árt :D


Érdeklődtök egymás élete, gondolatai iránt, ha a másik sz.rban van, akkor is ott lenni vele. Komolyan venni egymást, de nem folytogatóan nyakábamászni a társnak, mert az már beteges.


Megcsalásnak számít szerintem már a mással történő smárolás is, ez abszolúte ki van zárva egy komoly kapcsolatban. Ha megbízok valakiben annyira hogy komolyan gondolom a dolgokat, akkor a könnyű hús kedvéért ezt nem teszem kockára.

2010. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!