Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én bántottam és emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én bántottam és emiatt szakított, attól még dönthet úgy, hogy visszajön és újra megpróbáljuk akár hónapok múlva?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Megvertél egy nőt és várod hogy, engem vissza hozzád?

Szerintem nem őrült meg,kivéve ha mazochista.

2016. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javítás:Várod hogy menjen vissza hozzád
2016. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed , nem teszel erte magatol nem megy vissza. Egyebkent attol fugg mekkora az erdeklodese irantad. Es hogy azalatt talal e mast
2016. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem fizikailag bántottam első....
2016. jún. 2. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor úgy is írd...szavakkal megbántunk, tettek esetében használjuk simán a bántani igét. Magyar nyelv szépségei :)


Egyébként hacsak nem bolond teljesen, nem fog visszamenni ahhoz az emberhez, aki megbántotta.

2016. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!