Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire bízhatok benne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bízhatok benne a kulturális különbségek miatt?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni.

Több éve külföldön, Németországban élek, és itt megismerkedtem egy török fiúval, kb. fél éve. Rendes, normális srác, a családjával él. A gond az, hogy elfelejtette az elején közölni, hogy nős, és a felesége Törökországban maradt, 2 éve (!!!) nem látta. Gyerekük nincs. Azt mondja, hogy nehéz lenne elválnia az ottani szokások miatt, de mivel már semmit nem érez iránta, megteszi. Csak idő kell neki. Egyelőre még nem olyan szoros a kapcsolatunk, de a szerelem már kialakult mindkettőnknél.

Érdemes arra várnom, hogy elváljon, vagy csak kábít, és ezt a lépést sosem fogja megtenni?


2016. jún. 3. 10:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Lol... ennyire nem lehetsz vak
2016. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Ezt te sem gondolod komolyan....
2016. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Valami hasonlóra számítottam ... :)

Kifejtenétek?

2016. jún. 3. 11:05
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Még csak a kérdést olvastam el már tudtam, hogy valami bevándorló muszlimról lesz szó. Leírást el sem olvasom, annyit, hogy nem is muszáj közölnie egy szolgaállat szintjén lévő élőlénnyel (nő), hogy nős mivel engedélyezett a muszlimok körében a többnejűség. Te meg egy buta kis eszetlen külföldre szakadt lányka vagy. Az ilyen meg is érdemli a sorsát.
2016. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Balanus_concavus ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bízhatsz benne, fél évig kvázi hazudott neked, később csak még rosszabb lesz.
2016. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es. :-)

Nyilván nem gondoltam én sem annyira komolyan, hogy összeköltözzek vele, vagy hozzámenjek 4. feleségnek.

2016. jún. 3. 11:15
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerinted veled nem tenné meg ugyanezt? Legyen eszed, ne bízz benne. De mivel szerelmes vagy, úgyis belemész ebbe a kapcsolatba. Ezek után tudnál benne bízni? Nem hiszem...
2016. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hát látod hogy nem bízhatsz benne. Amúgy nem akarsz semmi komolyat de szerelmes vagy hát gratulálok.
2016. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a #4 kicsit nyers formában, de jól megfogalmazta. Végig hazudott arról, hogy házas (az elhallgatás is hazugságnak számít), ennyi erővel veled is megteheti bármikor, hogy keres melletted mást. Náluk nem igazán dívik a női egyenjogúság és a nőkkel szembeni őszinteség.
2016. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy amíg nem teljesen oké a helyzet körülötte, addig én sem veszem komolyabban.

Ha elválik, és ha a kulturális különbségek ellenére tudunk együtt élni, akkor lehet csak belőle igazi kapcsolat.

2016. jún. 3. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!