Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg tudnátok bocsátani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bocsátani, ha egy veszekedés során azt mondaná nektek a barátotok, hogy "dögölj meg"?

Figyelt kérdés

egy barátnőmmel esett meg.

még csak nem is "viccből", hanem komolyan (nyilván nem komolyan gondolta, hogy haljon meg, de komoly, ideges hanggal mondta, és letette a telefont)


2016. jún. 3. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én üzenetben kaptam ilyet régen,de akkor még nem ismertük egymást jobban és nem akartam békén hagyni.Jóval később összejöttünk,én megbocsátottam.

Olyan esetben elég nehéz,ha már valakik járnak és szeretik egymást.

2016. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem.
2016. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A természetétől függ, mindenki a maga módján tud szeretni. Az én volt párom nem volt az a tipikusan romantikus alkat, nyersen kinyilvánította a nem tetszését, sokszor kellett hozzá alkalmazkodnom, mégis tudtam, hogy a maga módján szeret, ami nála nagy szó volt. Talán így jobban is értékeltem az egész kapcsolatunkat.


A "dögölj meg" cucc elég csúnya, nem hinném, hogy bármilyen lány ezt a szöveget érdemelné. Ő ezt biztosan nem mondta volna. Nem úgy fest, hogy szerelmes, a szerelmesek tisztelik egymást, akármilyen vitákon is mentek keresztül. Nyilván betelhetett nála a pohár, és erős dühkitörése volt, akkor kicsúszhatott. Adnék neki még egy esélyt, de ez a kapcsolat jellegétől függ. Kérdezd meg a barátnődet, adott-e már neki korábban újabb esélyt, illetve hányat, és saját maga döntse el, érdemes-e a női büszkeségét eldobni, és megfosztani magától a boldogságot.

2016. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegességében az ember bármit kimond és ettől tűnik komolynak persze utána megbánás van. Párom is én is mondunk olyat ami nem szép sőt még ezt is de utána szent a béke. Ezeket a dolgokat én soha nem veszem komolyan.
2016. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!