Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 2 srác mind a kettő járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 srác mind a kettő járni akar velem de nemakarom megbántani 1iketsem. Most mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
tudom hogy a 2 fiú közül meiket választanám de nemakarom megbántani a másik srácot...:S hülye lennék ha 1iket sem választanám csak emiatt?:S ti mit tennétek? 18/L
2010. ápr. 11. 16:54
 1/5 anonim válasza:
Háát....szerintem válaszd azt a fiút amelyikről eldöntötted,hogy szeretnél vele lenni...Lehet hogy megbántanád vele a másik fiút,de most azért ne lennél azzal aki bejön,mert félsz hogy másokat megbántasz vele?az a másik fiú szerintem úgyis meg fog békélni a gondolattal hogy nem ő az akit választottál.
2010. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válassz!


Az egyiknek így is-úgy is rosszul fog esni ez ellen nem tehetsz semmit. De neked kell döntened hogy neked melyikükkel lenne a jobb, ez egy ilyen helyzet ebből szépen nem tudsz kijönni. amelyiket választod az örülni fog amelyiket pedig nem az nem fog örülni és nem fog tetszeni sem neki túlzottan ha azt mondanád, hogy maradjunk barátok.


Szóval válassz!

2010. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
válaszd azt aki tetszik, meert így nem kettőt bántasz meg hanem egyet, ráadásul a másik tök boldog lesz
2010. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány szerelmes csak akkor érti meg, hogy nem kell, ha összejössz valaki mással.
2010. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de ha a két fiú nemtud egymásról hülye lennél egyikkel sem járni mert ha egy harmaddikal jársz akkor mindakettöt megbántod.nemértem a logikád.inkább egyet mint ekttőt nem? hameg nem jársz harmadikkal csak magadat béntod meg és leted végéig majd gondolkozol milett volna ha huffnágel pistivel jártam volna:D:D
2010. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!