Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemakarok neki szólni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemakarok neki szólni mert nemakarom megbántani de ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Pasim állandóan smárolni akar meg ölelget mindig..ölelés nembaj mert örülök neki..csak smárolás már unalams h mindig akarja..:S nemakarom megbántani csak néha nyilvánosság előtt cikinek érzem..ti mit csinálnátok?:O
2010. ápr. 11. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nezd en smarolok a baratnommel templomban meg barholl,lehet hogy o is cikinek tartja,de en extremnek,szoval ami neki ciki az nekem extrem,lehet igy van ezzel o is es csak olyan dolgokat akar veled amit mas srac nem tenne meg,en autoban bas ztam a baratnommel ugy hogy elol ult egy lany es egy uncsim aki vezetett,ez nekem extrem volt es a csaj is elvezte ebben biztos vagyok,lehet neki ciki is volt,de ezt soha nem fogja elfelejteni ebben is biztos vagyok,szerintem te nem szereted tiszta szivedbol,mert ha szeretned akkor semmi nem erdekelne hogy holl es mikor smaroltok,na de ezt te tudod,en a kerdesre valaszoltam csak,vagyis probaltam


21/F:*

2010. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát nem tudom ha nem egyformák az igényeitek egymás felé lehet h jobb ha egy olyan pasival kezdesz aki olyan mint te-vagy ha tényleg szereted őt akkor beszélj vele nyugodtan-semmi sem ciki a szerelmed elött hiszen közelebb áll hozzád mint bárki más
2010. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős :s De én örülök neki végülis, csak azért na. Mondtam, h "nyugii szivem,mindenki minket néz".:DD és röhögtünk rajta, aztán kezdett leszokni róla:)
2010. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan gustustalan hogy a másik szájába lóg bárhol bármikor! Én alaból nem nagyon szeretem a nyáladdzó smárolásokat! Főleg nem templomban, de majd ki nősz te is belőle! Egyszerűen meg kell neki mondani, ennél egyszerűbb megoldás nincsen, hacsak nem lököd el, de az sértő lenne szerintem! Templomban csókolózni meg aztán végképp nem extrém, gondolj csak az esküvőre... jesszusom mik vannak XD
2010. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Annyira egyszerű! Meg kell beszélni. Ha szeret nem fogod ezzel megbántani.
2010. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!