Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napok óta nem keres a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta nem keres a barátom. Szakítani akar?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elfoglalt,meg egy stresszes időszak ez neki, de nem hiszem el, hogy nincs két perce foglalkozni velem. Fiúk, van, hogy ilyen sokáig nem keresitek semmilyen formában a barátnőtök?

Legutóbb én írtam neki, akkor is hamar elköszönt tőlem.



2016. jún. 3. 20:29
 1/7 RRR ***** válasza:
legalább egy sms írok,de biztos hogy lenne pár percem,,,mint ahogy van is
2016. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Mi szerinted honnan tudnánk, hogy akar-e szakítani, vagy nem?


Kérdezd meg tőle és megtudod.

Egyébként legyen már egy kis türelmed, tudod, hogy most milyen időszakon megy keresztül, de te már máris azon fantáziálsz, hogy biztos szakítani akar.

Hány éves vagy? 12?

2016. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Azért a mai világban már nem egy megerőltető dolog használni 40-45 másodpercig a Messengert,Vibert, vagy bármit...

Kérdező,ha beszélsz vele,kérdezd meg mi van,mást nem nagyon tehetsz.

2016. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#3


Képzeld, ha tudom, hogy a párom elfoglalt, stresszes, akkor nem fogom még én is azzal nyaggatni, hogy miért nem beszélgetünk.

Képes vagyok felfogni, hogy a jelenlegi helyzet ugyan nehézkes lenne mind a kettőnk számára, de tudom, hogy csak átmeneti állapot.


Kérdező, kérlek, legalább te ne stresszeld a barátodat ilyen dolgokkal.

Úgyis tudod, hogy csak átmeneti.

2016. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért napokig mégsem normális, h nem jelentkezik. Azért egy perce a napból lehet mindenkinek, mikor megírja, h "Szia kicsim, gyors leszek, csak hiányzol. Megyek aludni. Jó éjszakát!" Nekem ezt lepötyögni kb. fél perc volt, pedig én nagyon béna vagyok. Sajnos igen, ez biztos jele, hogy már nem érdekled. :( Keress másik pasit, aki értékel Téged!
2016. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad felhívni mondjuk?:)
2016. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez én volt barátommal ez a szitu úgy zajlott,hogy közvetlen miután én nem kerestem sokszor (mivel akkor békültünk újra,mert ő dobott először,én meg nem akartam futni utána) ő meg elkezdett taktikázni kérdőre vontam,hogy ezt most miért kell. Aztán végülis mikor kimondtuk vége azt azért hozzátette: "Ha bármikor ilyen helyzetben lennék mással,hogy ennyire nincs ideje írni sem,akkor hosszabb távon nem fogok jól járni"



Én amúgy azt csináltam,megkérdeztem van -e valami problémája? Esetleg velem van -e a gondja,mert nekem akkor tényleg szükségem lett volna rá és mint utólag kiderült most a héten,neki is rám csak nem tudott mit kezdeni a szituval. Szerintem kérdezz rá,ha máskor nem ilyenkor úgyis kibökik mi a baj.


Sok sikert!

2016. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!