Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakítani akar/fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakítani akar/fog velem, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felállás az, hogy a barátnőm tőlem 17 km re tanul, + egy határ választ el minket, de hétvégente hazajön, és akkor szoktunk találkozni. Most, 8 hónap után, "elege lett" a távkapcsolatból, ami szerintem nem is olyan hatalmas távolság, de neki ennyi elég volt, és ki akar lépni az életemből, én viszont nem tudok nélküle lenni, és hiába mondom neki, nem ellensúlyozza azt számára, hogy keveset találkozunk. Mit tegyek?

2015. dec. 12. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, vannak konkrét terveitek a jövőre nézve, vagy csak "elvagytok"?
2015. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17-17 ő tovább szeretne tanulni, sőt minden bizonnyal tovább tanul, én pedig dolgozni fogok. Együtt képzeltük el a jövőt, hogy ott próbálok majd elhelyezkedni ahol ő fog tanulni..
2015. dec. 12. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, lépj tovább. Nem a távolság a baja, hanem te. Már nem szeret.


Tovább léptek, te pedig majd megtalálod életed szerelmét.

2015. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És javaslom tanulj tovább. Egy érettségivel kitörölheted a segged.
2015. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2015. dec. 12. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el, es semmi perc alatt lepj tovabb. Tudom, ezt igy nehez elkepzelni, de ezen kivul semmit nem tehetsz. Mar nem szeret, s valoszinuleg, ami elegge nagy, van mar mas a kepben nala. Meg se probald kerlelni, csak hagyd, hadd menjen.
2015. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret, és nem szokott hazudni..
2015. dec. 12. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a 17 km-vel van a baj, hanem a hétvégi találkozásokkal szerintem. Ha azon a jelenben nem tudsz változtatni (és sejtésem szerint nem tudsz), akkor hiába vannak érzelmek meg törekvések, ez így nem kapcsolat.


Egyébként meg 17 évesek vagytok. Egy hónap se kell, és már emlékezni se fogsz rá.

2015. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az érettségivel nehéz segget törölni mert keményfedeles könyvben van benne az 1 oldalas bizi
2015. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!