Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudtam eddig normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam eddig normálisan választani?

Figyelt kérdés

Egész életemben rosszul választottam magamnak társat.

Én nem is értem, hogy sikerült mindig ennyire mellé lőni, de CSAK akkor tudtam a komolyabb céljaimat megvalósítani, amikor egyedül voltam, mondjuk egy szakítás után... A kapcsolataim mindig rossz irányba vittek el, nem is tudtam normálisan a saját dolgaimra koncentrálni. Kivétel nélkül mindig szerelmes voltam, de talán önzőbbnek kellett volna lennem.

Most érzem azt, hogy a helyes úton járok, és nagyon félek újra belépni egy kapcsolatba...

Véleményetek?


2016. jún. 3. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezzel így vagyok most én is!


Van időm magamra és a dolgaimra. Nem szól bele senki sem az életembe, nem féltékenykedik senki, nem veszekszem senkivel sem felesleges dolgokon....


Csak az a fura, hogy ez egyes napokon iszonyúan hiányzik. :D Még az értelmetlen dolgokon való veszekedés is.

2016. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugyanez, aha. :)


Mindig az átlagostól kicsit eltérő pasijaim voltak, és lehet, hogy ez volt a baj, mivel én sem vagyok egy egyszerű eset. :) De az unalmas, nyugodt kapcsolatok meg sosem vonzottak. :)

2016. jún. 3. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

A párom is hasonló. Mikor összejöttünk mondta is, hogy most romlani fog a tanulmányi eredménye, mert olyan még nem volt, hogy egyszerre legyen sikeres a munkában/egyetemen és a magánéletben is. Én akkor eldöntöttem, hogy ezt nem fogom hagyni.


Nála alapvetően az volt a baj, hogy kevésbé volt kötelességtudata, és így jobban engedett ilyenkor a csábításnak. Pl. hiába kellett egy ZH-ra tanulnia, ha az exe felajánlotta hogy töltsenek együtt némi minőségi időt, akkor hajlamosabb volt elcsábulni.


Velem nem romlottak az eredményei, részben azért, mert ő is érettebb, kötelességtudóbb lett időközben, másrészt én sem hagytam neki, hogy pl. azért lógjon előadásról, mert nekem épp lyukasom van. Az első pillanattól fogva(már-már anyáskodóan)segítettem neki beosztani az idejét, és energiáját.


Nem tudom, hogy a te eseted hasonló-e vagy valami egész más dolog van a háttérben, de a javaslatom az, hogy találd ki, mi az oka ennek, majd olyasvalakit keress, aki mindenben társad, és támogatód, így a probléma okának elkerülésében is.

2016. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van kedven írhatnál egy kicsit konkrétabban mert erre max efféle általánosságokat tudnék mondani az meg eléggé semmilyen válasz lenne. :)
2016. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha leìrnám ennek az okát akkor rövid úton lennék elküldve a kurv..@ anyámba.
2016. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3-as:

Igen, jól látod. Egyetem, munka. :)

Nem találtam megfelelő támogatásra. Akiben mégis, azzal meg olyan sok volt a veszekedés, hogy idő és energia ment el a semmibe.


6-os:

Felőlem írd nyugodtan, én nem küldök el senkit ma úgy döntöttem. :)

2016. jún. 3. 23:25
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Egy jó párkapcsolatban fejlődik az ember, a felek segìtik egymást.


Mint ìrtad is rosszul választasz, mert nem nyitod ki a szemed. Mivel kort nem ìrtál ezért tippelek,szerintem a huszas éveid közepén járhatsz maximum. Olyan embert kellene választanod aki figyel rád, tudsz vele értelmes dolgokról beszélgetni,támogat...egyszóval társat válassz, ne egy nagyranőtt gyereket. Azért ìrom ezt mert nap mint nap nem egy fiatal lányt látok pávával vagy egy metroszexuális dìszuzival együtt kavarni, utána meg megy a picsogás és adott esetben akár pont arról amit te is ìrsz a kérdésedben.

2016. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:))))))))))

Sem metroszexuálissal, sem díszb..val nem volt dolgom. Nem jönnek be. Egy férfi legyen férfi, ne taknyos gyerek.

Az egyik egy kalandor volt, sehol nem tudott megtelepedni, se itthon, se külföldön nem volt jó.

A másik főállású háziasszonyt akart belőlem csinálni, na, ez áll a legtávolabb tőlem.

Aztán volt olyan, a legutolsó, aki halálra kínzott a féltékenységével, vagy nem tudom mivel. Mindig mondanom kellett, hova megyek, meddig maradok, meg egyáltalán, miért is megyek? :)

Folytassam? :)


Most legalább nyugalmam van.

(25 vagyok, de ez most nem fontos.)

2016. jún. 3. 23:57
 10/10 anonim ***** válasza:
hormon zavaros kis nyominger az ilyenek nem is jár erős társ
2016. jún. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!