Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normálisan gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Braunito kérdése:

Szerintetek normálisan gondolkozom?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny vagyok a barátnőm re! Rendkívül szép lányról van szó, és megváltozott egy ideje. Teret akar, barátnőkkel iszogatni, császkálni stb. arra gondolok hogy neki megfog tetszeni ez az élet, és elfog hagyni hogy szabad legyen és azt tehessen amit akar! És ettől nagyon félek! Tanács?
2015. okt. 14. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem gondolkozol normalisan. A feltekenykedesed miatt menekul. Jol is teszi.
2015. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Minél jobban korlátozni akarod, annál hamarabb megszabadulsz tőle. Próbáld ezt levetkőzni, mert ez a kapcsolat halála.Azért mert egy kis teret akar, nem jelenti azt, hogy nem szeret. (N)
2015. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Költőnő? ***** válasza:
38%
nagyonnem
2015. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Add meg neki amire vágyik,legyen az bármi.
2015. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
lehet, hogy meg fog téged unni, de ez az élet rendje, ha lekorlátozod, csak megutál
2015. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Én adtam neki teret. Csak megkérdeztem hova megy, elmondtam neki hogy féltem és vigyázzon magára, de menjen és érezze jól magát. Hazajött, mesélt. Jó volt :)

Aztán később kiderült, hogy nem mesélt el mindent... ráhajtottak egyszerre vagy 10-en. Mindenkivel beszélgetett, velem egyre kevesebbet és elhagyott. Ha korlátozod, olyan mintha az apja lennél. Az sem nyerő. Ez bukó kör lesz szerintem. Főleg ha a csak még kb. 22 alatti.

2015. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Hagyjad, hadd menjen. Lehet, hogy megcsal párszor (valószínű, az elsőn már túl van), és visszatér hozzád. De ha lelép annak is örülnöd kell.

Mert akkor lesz lehetőséged összejönni egy olyan nővel, aki esetleg hűséges lesz. De nagyon ne reménykedj. A legjobb, ha az aktus után kp-val kell fizetni. Soha ne nősülj meg. Nem kell neked fenntartani egy tejüzemet, heti egy pohár tejért... Gyerektartást meg fizethetsz másnak is, nem muszáj azért feleségül venned, és odaadni mindenednek a 90%-át.


Akkoriban, én vigyáztam a barátnőmre, aki a feleségem is lett. Amióta együtt vagyunk, alkalma nem volt, hogy megcsaljon. Ma már válófélben vagyunk, és látom, hogy akkoriban nem kellett volna vigyáznom rá, hagynom kellett volna, hogy elmenjen, ha akar, és valószínűleg akart volna. Most 2 gyerekkel, nekem kell kidobnom, és továbbra is eltartanom.

Tanulsz az én, és sorstársaim hibáiból, vagy mindenképpen el akarod követni te is. Ez az egy a kérdés, de erre neked kell válaszolnod, és viselned a döntésed következményeit.

2015. okt. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg megunt téged és új farok kell az életébe, ezért eljárkál ,hogy találjon valakit helyetted. Innéttől kezdve bukta az egész, ha lekorlátozod csak felgyorsítod a folyamatot, szerintem engedd el és lépj tovább.
2015. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, de a 7-est megértem. Ne kötődj annyira. Örülj, hogy veled van, ha nem csaltad meg, neked tiszta a lelkiismereted. Engedd el. Ha elhagy, fogadd el.

Talán találsz egy normális lányt, de az manapság már nem túl jellemző...

2015. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a barátnőm nem egy megcsalós fajta, igazából az a baj hogy nem tudom tolerálni azt ha valahová elmegy , és ezért néha rosszúl viselkedek, ő pedig azt mondja hogy ne viselkedjek így, nem csinál semmit, de ne szóljak kb semmibe. De közben mégis full féltékeny vagyok a semmire és félek a szakítás tol.
2015. okt. 15. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!