Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom meg azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom meg azt, hogy a páromnak tényleg én kellek és tényleg engem szeret, vagy csak azért van velem, mert éppen nem talált magának jobb nőt?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Érett ember azt szereti, amit megkaphat, tehát ez a két dolog sztem nem válik annyira el.

Több ember alkalmas potenciális társnak, hogy kivel lesz jó, az idővel derül ki. Bele is kell fektetni munkát, azért is, hogy a másik ne azért legyen velem, mert nem talált jobbat, és én se azért legyek vele.

2016. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Azért ezt csak lehet érezni.
2016. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Akartam volna írni, hogy alapból miért hülyeség egyáltalán így hozzáállni egy párkapcsolathoz, de az #1 es annyira értelmesen leírta a lényeget, hogy ehhez nem lehet mit hozzátenni.
2016. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
én csak annyit tennék hozzá a valoban bölcs első kommenthez, hogy nem, kvára nem lehet érezni, teljesen emberfüggő. ha a párkapcsolatok, házasságok, válások lehangolo statisztikáira gondolunk, akkor is érezhető sztem, hogy nem ritka, hogy ez a helyzet áll fenn. manapság szinte minden párkapcsolat olyan inkább (ha az elején nem is, akkor majd később), amiben két párkapcsolat van, mindkét fél mást gondol a fejében rola , mindkettő mono-ban nyomja. se magukat, se egymást nem ismerik. sok pszichologustol hallottam már , h mesélik, egy elrontott házasság után mennek hozzájuk a páciensek, és feketén-fehéren kiderül, mennyire nem tudták, kivel éltek együtt évtizedekig.
2016. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Semmiből! Majd az idő eldönti.
2016. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy kérdezem, hogy vannak annak jelei, hogy a pasim annak ellenére, hogy velem van, közben keres másik lányt, hátha talál jobbat?
2016. jún. 30. 19:46
 7/21 anonim ***** válasza:

Miért, vannak problémák a kapcsolatotokban? Mert ha igen, akkor azzal kéne foglalkozni.

Ha meg nincsenek, akkor meg nem értem, hogy miért kell azon nyûglôdni, hogy hátha mégis vannak, hogyan lehetne jól nyomára bukkani valami problémának.

2016. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, vannak gondjaink, csak nem tudom, hogy hogyan kellene megoldani
2016. jún. 30. 22:38
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát a gondok megoldásánál az egy jó taktika szokott lenni, hogy magukkal a gondokkal foglalkozumk és próbáljuk megoldani ôket, nem pedig azt keressük, hogy még milyen lehetséges problémát lehetne elôásni / megteremteni...
2016. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de úgy érzem, hogy nem tudom megoldani és így rémeket is láthatok :S
2016. jún. 30. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!