Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom meg azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom meg azt, hogy a páromnak tényleg én kellek és tényleg engem szeret, vagy csak azért van velem, mert éppen nem talált magának jobb nőt?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 13:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De milyen természetű a godnd?
2016. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Régebben sokat tervezte a közös jövőt, meg is akarta kérni a kezemet, és sokat is beszélgettünk erről. Utána összevesztünk valamin elég csúnyán és azóta pl az eksüvős részből szinte 1x se mondott semmit. Az össze költözésről is alig beszél már, sőt semennyire. Ha felhozom meghallgat, meg azt mondja nem tudja milyen házat szeretne velem. Idáig tudta, most már még se?...

Attól félek, hogy már nem is szeret, csak velem van, hogy legyen kivel lefeküdni meg eljárkálni néha ide-oda, de ennyi.

Alig beszélgetünk, mert nincs miről. Velem nem történik semmi, ő meg dolgozik és sok mindent amúgy sem szokott mondani. Néha a munkályáról regényeket is mond, de ennyi. Nincs közöttünk rendes kommunikáció.

Azt mondják, hogy a szex aza terület, aminél a leghamarabb észre lehet venni, ha gond van. Az ágyban továbbra is isteni vele. Nem szeretkezünk kevesebbet, talán néha többet is (1 héten 5x is akár). Azt látom, hogy kíván. Az esetek 99%-ban nem utasít vissza.

De ha például azt mondom neki, hogy úgy érzem, hogy már más emberrel jobban szeret beszélgetni és kezd neki fontosabbá vállani, akkor kicsit rossz kedve lesz és annyit mondd, hogy "nem tudok erre mit mondani" gondolom nem akar hazudni és elmondani sem...

Régen a számítógépe nyitott könyv volt nekem, most már mintha jobban rejtegetné, meg előttem nem csinál kb semmit a gépén, a böngészésen kívül (ő informatikus)

Attól félek, hogy valami online viszonya lett. Rákérdeztem arra, hogy nincs-e fent társkereső oldalon. Erre kiakadt, bedurcizott és 1 szót sem szólt rá... :( nem valami jó jel.

Meg mostanában annyiban változott meg a viselkedése, hogy eljár sörözni változó számban. Van, hogy heti 1 vagy 2, van, hogy 1 hét kimarad. Nem baj ha szórakozik, én örülök, ha jól érzi magát de az esik rosszul, hogy egyetlen 1x sem hívott el még magával. Mintha lenne mit titkolni.

Kicsi sürgősen kellett neki új monitor, attól félek, hogy tényleg van valami online kapcsolata és kellett a monitor ahhoz, hogy szép képe legyen...

2016. júl. 4. 19:11
 13/21 A kérdező kommentje:

Női logikával ugye az embernek az jön le, hogy van valakije. És mi van ha tényleg? Olyan rossz eza tétlenség, hogy érzem, hogy valamit nem akar elmondani, de nem tudom mi az.

A sörözésben annyi az érdekes, hogy se a sörért se a társaságért nem volt oda, most meg hirtelen kell neki mind kettő...

2016. júl. 4. 19:14
 14/21 anonim ***** válasza:

Sörözni általában a pasik nem a párjukkal mennek.

Ebben nincs semmi gyanús szerintem.Valószínű,hogy most sem a pia ízéért jár,hanem a társaság miatt.

A leírásod alapján viszont valóban nem túl biztató a helyzet.

A szex önmagában kevés egy kapcsolat megtartásához.

Elképzelhető,hogy a veszekedésetek során változott meg benne valami ami miatt már nem mer illetve nem akar veled tervezni előre.

Így ezt látatlanul nehéz megmondani.

Egy biztos,hogy egy jó kapcsolatban fontos a kommunikáció és a közös tervek,stb.

2016. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mit javasol? Hogyan tudnám a kommunikációt újra behoznia kapcsolatunkban? Régebben rengeteget beszélgettünk és nagyon jó volt!
2016. júl. 4. 19:36
 16/21 A kérdező kommentje:
kapcsolatunkba*
2016. júl. 4. 19:36
 17/21 anonim ***** válasza:

Ehhez a párod is kellene,de amint írod,ő már nem nagyon kommunikál veled.

Meg kelene tudnod,hogy mi törtönt vele amiért megváltozott.

2016. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Én elég sokat agyalok azon, hogy miért nem kommunikál már és hogy hogyan lehetne megoldani, de ahogy te is mondod, ő is kellene ehhez. Én már kevés vagyok.

Amúgy azért szoktunk mondnai egymásnak ezt-azt, meg néha kisebb beszélgetéseink vannak, de nagyjából ennyi.

A szexen kívül, azért mind a ketten kezdeményezzük egymás felé az ölelést, a puszit, a csókot, az összebújást. Szoktunk egymásnak kaját csinálni és van, hogy ágyba visszük egymásnak.

Közös programot még soha nem mondott le, és azért mostanság a jó időnek köszönhetően eljárkálunk kirándulni, strandra, parkba stb.

Ezek azért jó jelek arra, hogy együtt maradjunk? Vagy a kommunikáció hiány miatt már az se biztos és tényleg csak "tartogat" engem?

2016. júl. 5. 12:38
 19/21 anonim ***** válasza:

Ezek a gesztusok,programok valóban azt jelzik,hogy nem lehet talán akkor komoly gond.

Próbálj vele egy pohár ital mellett egy meghitt pillanatban beszélgetni erről.

Óvatosan!Ne erőltesd ha nem megy.

2016. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Oké, egy pohár ital mellett hátha sikerül!

Mindenféleképpen megpróbálom!

Köszönöm!

2016. júl. 5. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!