Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzám öregedett a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám öregedett a párom? Vagy kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
Nálunk minden a gyerekekről szól. A családi programok, a háztartás, a kiruccanások. A párommal ennyi a kapcsolatunk tartalma. Én 65 éves vagyok, az élettársam 47, lehet, hogy sok a 18 év korkülönbség? Lehet még kettőnknek közös érdeklődési területe? Létezhet,hogy nem is vagyunk egymás lelki társai, hanem csak munkatársak, érdekeltek abban, hogy gondtalan gyermekkora legyen a kicsinyeinknek, ne érje őket semmi hátrány, ha már ilyen idős apjuk van?

2016. jún. 4. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én párterápiát javaslok. Teljesen szokványos dolog, hogy ahogy idősebbek lesznek a gyerekek, a pár rájön arra, hogy valójában eltelt rengeteg év, teljesen megváltoztak, és valahogy az elmúlt években szülők voltak, és nem házasok. Szerintem még van remény, de csak ha mind a ketten akartok ezen dolgozni.
2016. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudjátok meg, ha rendszeresen adtok magatoknak lehetőséget, hogy kettecskén eltöltsetek néhány napot, amikor csak egymásra figyeltek.
2016. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek a gyerekeitek?
2016. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:

Beszéltetek már erről a pároddal? Elmondtad neki, hogy mást is szeretnél azon kívül, hogy a gyerekekkel foglalkoztok?

Szerintem lehet életet lehelni a dologba, de ehhez kell a kommunikáció mindenképpen. Ezen kívül töltsetek kettesben is minőségi időt, amikor csak egymással foglalkoztok, és nem a gyerekekkel.

2016. jún. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!