Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
5 éve együtt vagyok a barátommal, a haverja pár hete összejött egy csajjal. Eleinte jó volt a viszonyunk, de aztán egy bulin ez a lány megfogta a párom fenekét és pofátlanul beleivott az italba, amit én ittam a párommal (épp akkor amikor a párom felém tartotta a poharat). Eléggé ledöbbentett a dolog. Amikor kérdőre vontam hogy ezt miért tette, akkor elkezdett magyarázkodni, hogy csak poénnak szánta, neki nem jön be a párom meg elkezdett sírni, hogy én miket feltételezek róla, még azt is feldobta, hogy szakít a párom haverjával emiatt... A páromat viszont hidegen hagyják a történtek, nem nagyon háborodott fel a dolgon... Pedig saját elmondása szerint azt nem tűrte volna el ha én fogdostam volna más fenekét. Mégis rám van kiakadva mindenki, hogy "nem értem a poént", az mellékes hogy a kisasszony miért nem a saját pasiját fogdossa... Vagy szerintetek tényleg én reagálom ezt túl? Ezek után mit kellene tennem?
2016. jún. 5. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, en is kiakadtam volna, de kivulallokent szimplam ugy latom, hogy bulizni voltatok, ittatok es a csaj a pia miatt kicsit tulzottan elengedte magat. En a haver helyeben gondolkoznek el a kapcsolaton hogy mennyit jelent neki, ha ilyen hulyeseg miatt rogton szakitana vele a lany.

Ezek utan semmit nem kene tenned, mert igazabol ez csak egy buli volt, ahol kicsit tul sok lehetett a pia. Nem erdemes ezert fujni meg haragban lenni, mert hosszu tavon nem fogod magad jol erezni tole.

2016. jún. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jól ki lett osztva legalább.Nem is írok semmit az ilyen kis k. akármilyen buli van,viselkedjen.
2016. jún. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fenékfogdosást még nem tettem volna szóvá egy alkalom után, de a bele ivós dologért járt volna a pofon :D

Na de komolyra fordítva, lehet hogy csak neveletlen és túl közvetlen alkat, szerintem elég lett volna elmondani, hogy nektek ez túl sok, és ne másszon bele annyira az intim szférátokba. Nem hinném, hogy a pasidra hajtott volna.

2016. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl szerintem,nekem se esett volna jól.Bár magamat ismerve én pofán vertem volna a csajt,de én eleve harciasabb természet vagyok.Nem az,hogy birtokolom a párom (ha van),de azért tudják már a ribik,hogy kivel nem érdemes kezdeni.Ebbe meg mi a poén,hogy egy olyan pasi seggét fogdossa,akinek van csaja? :O Mennyen a p.icsába a bőgésével,ez csak ráadás,nehogy bedőlj neki.Elég átlátszóak a szándékai.A barátját se nagyon szeretheti,ha azt mondta,hogy e miatt a "kis" incidens miatt,inkább szakít vele.Talán a barátja meg is könnyebbülne.
2016. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üzenem, hogy ha előttem csinálna ilyet egy csaj, már kivertem volna a fogait:D Nem te vagy a hisztis. Határa mindennek van.
2016. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!