Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, ha ilyet teszek? Normális, hogyha követem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

két éve vagyunk együtt,de most egy kis szünetet tartunk egy vita miatt

egy hete már nem aludtam otthon,hanem az egyik barátomnál,de egész munka közben is csak rajta jár az eszem,nem tudok kikapcsolni,éjszaka is alig alszom

követtem kocsival,az egyik parkolóban is figyeltem míg az egyik barátnőjével ebédelt

volt már hogy figyeltem a kapcsolat elején, de most újra előjött

ez beteges?


2016. jún. 5. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt emberek nem szünetet tartanak, hanem megbeszélik a problémáikat. Nem követik egymást, mint sunyi pszichopaták, hanem kimondják, hogy mi a bajuk, mit akarnak és ezt hogyan lehet megoldani. Nem beteg vagy, hanem gyerek. Felnőtt kapcsolathoz két felnőtt ember kell. Amúgy a nő helyében, ha meglátnám, hogy követsz, a kapcsolat esélyének azonnal vége lenne, és még örülhetnél, ha nem jelentelek fel zaklatásért! Komolyan beszélek! N32
2016. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beteges
2016. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem ott kezdodik a dolog, hogy ha szunetet tartotok akkor epp nem a baratnod.
2016. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az
2016. jún. 5. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez nem beteges,hanem aberrált.Nem elég,hogy a kapcsolatotok elején is figyelted...de már megint??Nem véletlen kért szünetet.Nem szeretne veled érintkezni egy darabig..gondolom sok ilyen aberrációd lehet.


Viszont MEGÉRTELEK!A szüneteltetés,annyira stiklis dolog..Elfogadható ebből arra következtetni,hogy kalandra vágyik.Nem dob ki,csak félre tesz "egy polcra". Természetes,hogy aggódsz emiatt.

2016. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ijesztő és beteges. Én se állnék többet szóba a barátommal, ha kiderülne, hogy követ.
2016. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit eléggé beteges..
2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!