Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit beszéltek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszéltek a párotokkal nap közben, munka közben?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, a párom 30. 2 éve vagyunk együtt, nem élünk együtt, de minden lehetséges időt együtt töltünk. Egy helyen dolgozunk, nem ugyanazon a részlegen, de általában a munkaközi szüneteket egyszerre tudjuk időzíteni. De az a baj, hogy emiatt állandóan kapkodnom kell. Kapkodva reggelizek, mert ő nem eszik, így rohanok enni, rohanok hozzá, majd rohanok vissza dolgozni. Rövid szünetben rohanok át hozzá szólni, hogy szünetem van, aztán futás szünetelni. Ebédnél sietek enni, mert ő gyorsabb evő, már ha eszik egyáltalán, én lassabb, így megintcsak kapkodok. Ha épp nem úgy jön ki, akkor az rosszul esik neki. Ha ő délutános, akkor a délelőttjeim szintén így telnek, minden szünetben rohanok. Az étkezőben nincs térerő, így kapkodok az evéssel, mindennel, hogy olyan helyre tudjak aztán menni, ahol van térerő és tudunk beszélni. Van, amikor wcre sincs időm elmenni, mert ha keveset beszélünk, az rosszul esik neki. Kezd nagyon elegem lenni, hogy másból sem állok ki egész nap, csak hogy sietek, kapkodok, idegeskedek. Elvileg telefon sem lehetne nálam munkaidőben. Megmondani nem nagyon lehet neki, vagyis inkább nem merem, mert tuti balhé lenne, mert azt hinné van valakim, vagy hogy már nem szeretem vagy bármi ilyesmi. De én így szétszakadok. Nem tudom mit csináljak, normális ez így?
2016. jún. 5. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, hogy ez nincs rendben, sőt, azt is, hogy ezt meg kéne beszélni. Az, hogy ezt nem mered nagyon sokat elárul, tudom, hogy most ez nagy problémának tűnik, de ha hosszú távra tervezel mi lesz így veletek? Ha egy ilyen apróságot nem tudtok megbeszélni, mi van a fontosabb kérdésekkel, lakásválasztás, gyerekválalás stbstb?
2016. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Épeszű ember nem vár el ilyesmit a párjától. Számomra teljesen természetes az is, ha munkaidőben egy szót sem szólunk egymáshoz. Meg különben is, miről lehet ilyenkor beszélni? Érdemben semmiről, mert rövid az idő, meg ha benne vagyok valamiben akkor ez csak kizökkent. Délután/este ott vagyunk egymásnak, akkor nincs feszkó, lehet szépen beszélgetni.
2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidobe neha chaten par szot,de van hogy annyi melo van hogy semmit csak mikor hazaertunk.Nega akkor is csak par szot tudunk valtani mert 12oras melo van.Igy maradnak a szabadnapok.Nalunk ez nem problema,megszlktuk mar.
2016. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő kevesli nagyon az együtt töltött időt, pedig más pároknak szerintem ennyi sem jut. Mi még nap közben is látjuk egymást, beszélhetünk, ha délelőttös, akkor ott a délután, este. Ha délutános, akkor valóban kevesebb időnk van, de én mindig úgy voltam vele, hogy mások még ennyit sem tudnak együtt lenni, és talán jobban megbecsüljük, kihasználjuk az együtt töltött időt. Dolgozni kell, kell a pénz, volt, hogy már nagyon ideges voltam és megmondtam neki, hogy felmondok, de akkor tartson el és akkor rendelkezésére állok bármikor. Ez sem tetszett neki.
2016. jún. 5. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
túlspirázod.... nem kell ezt így csinálni
2016. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi egyetemisták vagyunk úgyhogy tulajdonképp sok időnk lenne beszélni, de nem lógunk egymás nyakán nonstop este mindig jóéjt kívánunk reggel mindig köszönünk (Facebookon) ha van valami érdekes azt megosztjuk a másikkal de ennyi. Nem várnám el a páromtól hogy csak azért kapkodjon meg rohanjon egész nap hogy két percet beszélhessünk főleg ha aznap még találkozunk is. Szerintem próbálj vele beszélni erről.
2016. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Napközben? Semennyit. Dolgom van napközben.


Nem, nem normális a párod, hogy ilyen hisztis, sértődékeny. Pedig igenis meg kéne vele ezt beszélni, hogy nem győzöd ezt, és igazából abszolút nem kötelességed minden szabad percedet vele tölteni. Ez baromi egészségtelen.

2016. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így nem lesz időd soha senkire. A kapcsolat elején oké ez, de inkább beszéljetek meg egy szünetet, amikor együtt vagytok, aztán meló után menjetek el sétálni/fagyizni/valami. Ez együtt töltött idő, de nem minőségi idő. Szerintem ezt próbáld meg elmagyarázni neki, hogy ez nem kikapcsolódás és inkább másképp töltenél vele időt.
2016. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szinte semmit mert dolgozni vagyunk ott, meg legalabb ennyi kulon toltott ido kell. Sajnos pont ezert nem jo parkent egy irodaban dolgozni, mert nem mindenki tudja a helyen kezelni.


Beszelj vele errol, csak megerti.

2016. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semennyit, csak ha fontos mondanivalónk van.


25N

2016. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!