Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy beszél velem, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy beszél velem, mint a kutyával. Hagynátok szó nélkül?

Figyelt kérdés
Párommal (6éve vagyunk együtt) kint beszélgettünk az erkélyen,szóba hoztam egy régi nyaralást ,hogy milyen jó volt. Erre azt mondja nekem, hogy fogjam már be a pofám mert eltöri az orrom...erre én ,begurultam mondtam hogy törje el az anyjáét. Miért mondd ilyeneket állítólag viccből? Nem hiszem ,hogy ezt érdemlem.
2016. jún. 5. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy szar a humor érzéke
2016. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még vele? Máskor is ilyen szokott lenni?

Ha nem ez volt az első indokolatlan szóbeli fenyegetés,akkor hagyd ott a fenébe,mielőtt tettlegességig fajul.Komolyan mondom.Oké,6 év, már nem olyan mint az elején a rózsaszín köd.De ez attól még olyan hangnem,amit ne engedj meg.

2016. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mért vagy együtt egy idegbajosal?
2016. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na de várj..

-Szivem, emlékszem milyen jó volt anno az a nyaralás?^^

-Fogd be a pofád vagy eltöröm az orrod!!!!


Öööö...kicsit olyan homályos az egész? Nem mintha most bármi a mentségére szolgálna, de általában is így beszél veled vagy ez most, hogy jött?

Ha ilyen akkor nem értem, hogy miért vagy még vele. Én az ilyent nem tűrném el. Ha komolyan gondolja, ha nem. Simán közölném vele, hogy még egy ilyen megnyílvánulás a részéről és mehet a fenébe. Habár magamat ismerve, lehet, hogy már az első ilyennél kiadnám az útját...

2016. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyetérteni tudok az előző hozzászólókkal. Ha általában így beszél veled, add ki az útját, mert ez csak az előszobája a komolyabb bántalmazásnak. Nem ilyen fickót érdemelsz. Ha most fordult elő először, közöld vele, hogy még egy ilyen és mehet a francba.
2016. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Erre mit lehet mondani? Sokkal többet kéne tudni. Nálunk ez természetes kommunikáció, mindkét részről:) Közben nevetünk és átöleljük egymást, egy puszi kiséretében:)
2016. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha tényleg így történt akkor 100% hogy ő ludas és semmi oka nem volt erre. De ilyen nincs, biztosra veszem hogy nem csak ennyit mondtál, szóval információ hiányában én nem biztos hogy így előlegben is megadnám neked az igazat.
2016. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyomorultak!
2016. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
Komoly, hogy ahelyett, hogy már egyedül lennél, tőlünk kérdezed, mit kellene tenni?
2016. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hagynátok szó nélkül?" - nem szó kell... kitenni a francba.

Ez vicc?? De viccből se mondjon ilyet!

És ez az egy eset, vagy ez szokása?

2016. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!