Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a legjobb fiú barátotok tapizna? Mi fér bele nektek és milyen helyzetekbe? 16/f

Figyelt kérdés
Se a fiú se a lány nem akar többet barátságnál.
2010. ápr. 11. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

mi a f@szért tapizná ha nem akar többet barátságnál?

nálam a kettő vhogy üti egymást :D

2010. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hülyeségből. :D
2010. ápr. 11. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ölelés, puszi (arcra) belefér, tapizás, markolászás nem.
2010. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mért nem? fiatalok vagyunk... most kell kihülyéskedni magunkat. :D
2010. ápr. 11. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és egyből megengedem neki,h megb@asszon:D am. egy nagy pofont kapnaXDés elbeszélgetnék vele,h most mégis mit akar
2010. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az azért nem olyan durva ha viccből megfogja egy fiù a lány barátja fenekét. Fordított helyzetbe én se akadnék ki. Nem minden lánynál nézném el, de ha a legjobb lány barátom megfogja a fenekem akkor csak nevetek.
2010. ápr. 11. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Am attól függ,h hol tapizna pl.HA nekem a legjobb barátom megfogja egy kicsit a mellem(hozzáér)az nem gáz.Én is megfogom a mellét,meg a karját.(Nem kicsit szexy a pali:D)

Sőt,néha adunk egymásnak szájrapuszit.És abból sincs semmi.

2010. ápr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fér bele, max egy nagyon jó baráti(!) ölelés ha olyan a szitu...(pl vigasztal, örül..) de csak úgy taperolás nem.
2010. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!