Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy éve szingliként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy éve szingliként van fent a facen. Mit akar ezzel?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve együtt vagyunk,mindig azt hangoztatta,hogy őt nem érdekli a face,régen volt fent,de törölte magát.

Most mégis megtaláltam, egy éve igenis aktívan fent van.Aki ismeri,tudja,hogy együtt vagyunk, nálam lakik,de ő a szülővárosát adta meg és hogy egyedülálló.

Hogy lehet ilyen hülye valaki,minek égeti le magát?

Mi a véleményetek?


2016. jún. 7. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is ismerek hasonló párt, de ott mindkettőnél így van.
2016. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
"Hogy lehet ilyen hülye valaki,minek égeti le magát?" - az a baj, hogy itt inkabb te vagy a hulye, es szamodra ego, hogy a parod ennyire nem vallal fel, es ki tudja, mit csinal a hatad mogott azon a profilon, mikozben a te lakasodban el, es valoszinuleg mindig kerul ele etel meg tiszta ruha.
2016. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2016. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

MENEKÜLJ!

Az én párom ugyanezt csinálta a hátam mögött. Folyamatosan ismerkedett, sőt, randira is járt - nem ellenőriztem minden lépését, mert bíztam benne.


Ha igazán szeretne, felvállalna. Tedd ki a szűrét, és keress olyat, aki megbecsül. Ahol ilyen titok van, ott simán lehet más is.

2016. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Így jobban tud mással kavarni---> tapasztalat az én exem! Is ilyen volt 😊
2016. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra itt lenne vége a kapcsolatnak. Alapvető elvárás egy kapcsolatban az őszinteség a másikkal szemben.
2016. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Így akar csajozni / pasizni.
2016. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez így hirtelen három hazugság

1. tartósan bele a szemedbe, hogy törölte magát

2.-3. meg a lakhely és az "egyedülálló".


Nekem elég sok egy kapcsolat fennmaradásához!


A "családi állapot" rovatot lehet üresen is hagyni, nekem úgy volt évekig, szóval az az ő döntése volt, hogy egyedülállót írt oda.


Azért még utoljára megkérdezném tőle, egedül érzi-e magát, mellettem?

2016. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Itt csak a kérdező tehet mindenről! Biztos veri, és szegény férfi próbál menekülni a Cyber világon keresztűl! Már sok ilyet láttam😥
2016. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát, még az egyedülálló meg a lakhely egy dolog, nekem is még a régi lakhelyem van fent, pedig 3 éve elköltöztem, illetve az van ott, hogy egyedülálló vagyok, pedig bő fél éve kapcsolatban vagyok, egyszerűen lusta vagyok átírni, akivel jóban vagyok, az úgyis tudja ezeket, akivel meg nem vagyunk közeli ismerősök, annak meg úgyis tökmindegy, úgyse fogja nézegetni.

Szóval majdnem írtam, hogy ne parázz... Viszont az már gáz, hogy hazudott arról, hogy nincs is profilja, közben meg aktív... Nekem ez gyanús lenne, biztos, hogy kérdőre vonnám minimum.

2016. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!