Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem bunkóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem bunkóság?

Figyelt kérdés

Baratom a mai nap folyaman kijelentette hogy túl tag vagyok es nem gondolta volna hogy ennyire es ez volt mikor egyutt voltam vele de ezt csak most mondta el nekem.

Nagyon megharagudtam rá hisz szarul esett az is amit mondott es ahogyan mondta.

Mitcsináljak?


2016. jún. 7. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez valoban bunkosag. Mik a lehetosegeid?
2016. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Tudni te fogalmazni magyar?


Hihetetlen, de ha nem megy, írd inkább angolul, mert egyáltalán nem értem, mit akarsz írni!!!

2016. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linó03 ***** válasza:
38%

Jó nagy f_sz.

Én legszívesebben azt vágtam volna a fejéhez, hogy "nem én vagyok tág, te vársz túl sokat egy ilyen kis vékony cerkától". Eltekintve a méretétől, tuti hozzá vágtam volna valami ilyesmit. Amúgy meg csökkenteném a szex mennyiségét, mondván, hogy hadd regenerálódjanak a lenti izmaim.

2016. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kegel-gyakorlatokat csinálj!

Figyi, a párkapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség. Nyilván nem mindegy, hogy hogy mondta, ha bunkón, akkor mondd meg neki, hogy bunkó. Ha finoman fogalmazott, odafigyelve, hogy ne bántson, akkor nem bunkó. Ezt neked kell eldöntened. Viszont én a helyedben nem ezen rugóznék, hanem a megoldáson... persze az is lehet, hogy nem te vagy tág, hanem az ő szerszáma kicsi, azon viszont nem lehet változtatni. Szerintem keress rá a neten a Kegel-gyakorlatokra.

2016. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Oké, és miután a pichákok kidühöngték magukat, esetleg valami konstruktív javaslat a kérdezőnek?

Tudjátok, neki a probléma akkor is ott lesz, mikor ti elmentek fürcsizni, felkaptátok a babydollt és elfelejtitek ezt a szép és kiadós gyűlölködést.

2016. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mondd neki,hogy dugja bele az egyik tenyerét.Ha azt mondja,hogy még akkor is tág,akkor tegye be a másikat is.Ha akkor is tág,akkor mondd neki,hogy apsoljon.Ha nem bir,akkor nem is vagy tág.
2016. jún. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmi baj nincs veled! Meg akart alázni! Kerüld el minél messzebb! Ez egy tróger. Szakítani akart veled, csak dugásra kellettél, és így akart lerázni. Máskor jobban figyelj oda, hogy kivel is jössz össze!
2016. jún. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy terhesség alatt ez előfordul. Amúgy meg beszéljétek meg. Azt azért nem ártana tisztázni, hogy a nemiszervek mérete adott és bizonyos életkort elérve nem igen szokott változni. Kinek mekkora, embere válogatja. Nekem kb átlagosak a méreteim (16 cm körül) szerintem nem túl nagy, voltam olyannal aki ezt a véleményem osztotta, volt aki közben azt mondta hogy "auu". Mihez képest mi kicsi vagy mi nagy. Tényleg tisztázzátok másképp nem megy. Ha meg nem lehet, akkor szakítsatok.
2016. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Mondd neki: nem vagyok tág, te vagy tul vekonyka, vegre te is erzed, nemcsak en... viccen kivul annyira tag nem lehetsz.
2016. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!