Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti már voltatok féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már voltatok féltékenyek arra, ha a párotok érzelmileg közel állt valakihez?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan esetben, ahol a megcsalás totál ki van zárva (rokon esetén, vagy ha a "harmadiknak" más volt a szexuális beállítottsága). De olyan közel áll hozzá a párotok, neki mond el mindent, őt avatja be mindenbe, sok olyan titkát tudja, amit nektek nem mondott el.
2016. jún. 8. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ha neki olyat elmond amit nekem nem akkor baj van a kapcsolatunkkal...
2016. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A párom nővére. Persze ez nem féltékenység, csak marha rossz tanácsadó az akinek a saját lábán nem tud megállni. Mégis rá hallgat sokszor, de persze ez örökre így lesz.
2016. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

Hááát, ilyen esetben nem fordult még elő, viszont, akivel a megcsalás is kivitelezhető volt, arra féltékeny voltam.


26/F

2016. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy normális kapcsolatban egymásnak mondjuk el ezeket a dolgokat. Ha nem, pont ebből vannak a problémák, mert nem (egymással) beszélik meg. Én is nagyon jó viszonyban vagyok a szüleimmel, testvéremmel de a párom áll hozzám legközelebb. Ő a társam, szeretőm, barátom, támaszom stb. És igen, féltékeny lennék ha neki nem én lennék az.
2016. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Parom huga volt feltekeny,mert kiakarta sajatitani a batyjat is.Foleg mikor a huga szakitott a pasijavak utana erosodott fel benne ez a feltekenyseg.Aminej hatasara en is az lettem kicsit :P
2016. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is a féltékenység a legjobb szó arra, amit éreznék, mindenképpen zavarna, és elgondolkoznék, hogy milyen kapcsolat az, ahol a másik nem engem tart az "első számú" partnerének, társának, akivel mindent megbeszélhet.

L

2016. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én most vagyok ilyen szituban, lány vagyok, a pasinak van barátnője, de velem él lelki életet, a nőt ez zavarja, nem vagyok a pasin rokona, se leszbikus... kezdek beleszeretni a srácba, a nője lehet, h. ezt megérezte tudat alatt is, mert engem nem ismer.
2016. jún. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!