Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetek valamit, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit, hogy a párom érzelmileg távolodjon az exétől, vagy hagyjam, hogy magátol menjen?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt. Előttem kb egy hónapja szakított az exével, akivel majdnem 3 évet voltak együtt. (ismertem a páromat régebbről is meg az exét is). Nem akarom részletezni, de érzem, h a párom még mindig gondol rá, és hatással van rá az a nő. Talán még beszélnek is néha (nincs kizárva). Az elején sokat beszélt róla, de szerencsére erről már leszokott. Viszont még mindig érzem, hogy él benne.

Próbálok türelmes lenni, de érdekelne, hogy fel lehet gyorsítani ezt a folyamatot, vagy hagyjam?



2016. ápr. 10. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem kellett volna összejönnöd olyannal, aki nincs túl az exén.

Így téged kvázi vigasztalódni használ, hogy ne legyen egyedül. Várnod kellett volna, amíg túlteszi magát a dolgon.

2016. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rebound girl.
2016. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ti tökéletesek vagytok, ha már így tudtok ítélkezni!
2016. ápr. 10. 13:19
 4/11 Bence_ ***** válasza:

Te egy pótlék vagy.

Igen, jól érzed. Az ex van benne.

Egy év múlva már lehet túllesz rajta.

2016. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mégis mit vártál?

Az jobb lenne, ha azt mondanánk, hogy told még jobban a képébe magad, akkor majd biztos téged fog szeretni, és az ex iránti érzéseit elfelejti, vagy mi?


Ezt nem lehet siettetni. Várnod kellett volna, hogy Ő tegye túl magát a dolgon, így jártál.


Ha nem bírod elviselni a választ, ne tegyél fel ilyen kérdést...

2016. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig szóba kerül, akkor eszébe juttatod. Egyébként ha ő nem akar rajta túl lenni, akkor te sehogy nem tudod meggyorsítani. Sok közös program talán, de ha ő nem tud/akar rajta túl lépni akkor nem tehetsz sokat.

Egy hónap kevés idő, hogy túl legyen 3 éven, lehet csak búfelejtő vagy, bármennyire is hangzik rosszul, 1,5 hónap pedig nagyon az eleje a kapcsolatnak.

2016. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nem tudom mi a helyzet most veletek? Mi lett a vége?

Sajnos ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni, ezt én is megtanultam a saját bőrömön, átmeneti, pótlék ember leszel még ha nem is tudatosan csinálja. Ilyenkor az szokott lenni, h egy rövid ideig veled van mig helyrerakja magában a dolgokat, aztán az exénél fog kikötni jó eséllyel újra. Nincs túl rajta, akaratlanul is őt keresi mindenkiben, benned is, lehetsz te 100X különb nő mint az exe,ezt ő így nem fogja felismerni, neki még akkor is ő kell most!

2016. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy váratlanul, egyik napról a másikra kidobott. Nem sokra rá vissza is ment az exéhez. Most már több, mint hálás vagyok Istennek, hogy megszabadított tőle.
2016. dec. 22. 08:57
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
Igen, én is pont így jártam a nőcivel. Exével azóta is együtt van?
2016. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, azóta is együtt vannak.
2016. dec. 23. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!