Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális manapság?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt..SOHA nem megyünk sehova.. Annyiból áll a kapcsolatunk, hogy eljön a barátom busszal egész nap itt fekszik majd hazamegy szintén busszal.. Amiért szóvá tettem ezt, hogy néha jöhetne kocsival és elmennk valahova minden taplónak elhordott. A szülei se adják neki direkt oda a kocsit.. Szerintetek ez normális? Sehova nem tudumk menni, ha menni akarok azt mondta menjek busszal.. De hát ki jár busszal kirándulni/nyaralni mikor csomószor át kell szàllni..szerinte én vagyok a sz.r és mindennek elmond. Szerintetek ki a hibás? 20/F 19/L.. Szerintem senki se arra vágyik egy kapcsolatban hogy máe 3.éve 4 fal között fekvés
2016. jún. 9. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis együtt vagy vele már két éve...
2016. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szervezz programot helyszínen, ha nem akarsz buszozni.

Egyébként meg, hogy ki jár busszal kirándulni? Én és a párom, meg vonattal és nyaralni is azzal voltunk. Nem lehetetlen, sőt, sokkal hangulatosabb, mint a kocsiban bambulni órákon át.

2016. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tényleg rossz de valani szinten igaza van busszal is el lehet menni kirandulni.. Én és a párom is busszal megyunk ha kirandulni megyunk pl a Mátrába mert kényelmesebb mert nem kell azzal foglalkozni hogy amikor mi fel érunk meg vissza akkor a kocsinak esik e valami baja .. A kirándulásnál kényelmesebb a busz van hogy a kutyánkat is visszuk es akkor is busszal megyunk.. De pl ha a varosba mozizni megyunk akkor kocsival megyunk.. Meg lehet amug a párod menne kocsival de a szulei nem adjak oda neki.. meg ahol laktok is ott is elbirnatok menni fagyizni vagy setalni ..Itt nem csak a pasid a hibás mond neki hogy ide oda szeretnél menni és menjetek te se legyel annyira kiralylany hogy csak kocsival vagy ha kocsival akarsz kerd el a szuleid kocsijat es majd a parod vezet .. Busszal is el lehet menni mindenhova .. lehet engem lepontozni de igy gondolonlm.
2016. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a hozzáállásotok. Miért kellene várni az autóra? Gyalog, busszal, vonattal simán lehet príma kirándulásokat szervezni, csak hozzáállás kérdése. Lusták vagytok mindketten.

Mondjuk nekem ha a párom azt mondaná, hogy tapló és szar alak vagyok, ki is dobnám rögtön, nem kellene gondolkodni, mivel menjünk kirándulni.

2016. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhova kocsival járok kivéve kirándulni, nyaralni. :D Velem is meglennél áldva ezek szerint. De az nevetséges, hogy nem tudtok felpattanni egy biciklire, vagy csak szimplán elsétálni valameddig. Vess magadra. Ha meg autókázni akarsz, ismerkedj évekkel idősebbel, aki arra veri magát, hogy autóval csajozik és akkor kocsikáztok majd. Annak a fiúnak is vannak értékei, nem csak a kocsi az, csak kicsit félénkebb és igényli az önbizalom tuningot az elején. És az is lehet,hogy nem fog elküldeni ide-oda ha ilyesmikkel állsz elő, mert jobban tisztel majd, már akár a korából fakadóan is. Vagy nem. Ki tudja?
2016. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem normális csak ha nagyon szegények vagytok, de akkor is havonta 1x valami kiadós kiruccanás kell.
2016. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy nem hajlandó menni sehova, engem is idegesítene... De egy picit szerintem szállj le a magas lóról!

Nem az ő kocsija, ergó valszeg nem szórakozásra adják neki oda a szülei, hanem ha szüksége van rá. Másrészt miért várod el, hogy furikázzon? Arról nem ő tehet, hogy te túl kényes vagy az átszállogatáshoz.

Nekünk sincs autónk, mégis nagyon sok helyre elmegyünk, busz és vonat azért van...nem kényelmes, de együtt vagyunk és kirándulunk.

Ha annyira probléma ez neked, akkor keress olyan pasit, akinek van saját autója és hajlandó furikázni vagy kezdj el spórolni jogsira és autóra. Ne mástól várd a megoldást...

2016. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem tartom normális dolognak, hogy sehová nem mentek, de azt sem, hogy ilyen kényes legyél a tömegközlekedésre.. ha ennyire kell a kocsi ahhoz, hogy jól érezd magad, senki nem tart vissza attól, hogy letedd a jogsit.


Az elég pofátlan dolog, hogy azt várod, ő kuncsorogjon a szülei kocsijáért, mert királykisasszonynak derrogál a busz. Képzeld, igenis sokan járnak busszal/vonattal kirándulni, igen, lehet, hogy egy fokkal kényelmetlenebb, de ettől még semmi tragédia nincs benne.


Az viszont természetesen elég nagy probléma, hogy neki a fekvésen kívül semmi ingere. Helyben sem tudtok programot szervezni?

2016. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem normális. Egy 20éves srácnak, ha nem kőgazdag, honnan legyen kocsija? A szüleinek meg minden joga megvan rá, hogy ne adják neki oda a kocsit.


Én több éve, 26 évesen is busszal, átszállással megyek kirándulni, nem esett le az aranygyűrű az ujjamról. Te egy ilyen hisztis, nagyigényű kisp.csának tűnsz nekem... amúgy ha annyira kocsimániás vagy, miért nem te viszed őt a saját kocsiddal? Ja hogy az nincs?

2016. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nos mivel mindenki nekem támad akkor kicsit részletezem... Tavaly nyáron párszor rávettem hogy menjünk ki kicsit a közeli tóhoz bicajjal, de amint kimentünk azonnal vissza kellett fordulni mert megmondta, hogy nem érdekli az ilyesmi..Nekem is van jogsim, szüleimnek kocsija, de mivel nemrég szereztem jogsit így még szülők nélkül nem vezetek.

Meg szerintem nem a lány dolga, hogy a fiút kocsikáztassa :) lehet, hogy nagyképűnek jön ez le, de higyjétek nem vagyok az.. Csak ez kis kikapcsolódásra vágyom. Tavaly is elmentünk 2 napra "nyaralni" vonattal+2 busz és második nap reggel már nem akart sehova menni így haza kellett jönni...

2016. jún. 9. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!