Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz manapság egy normális embernek párt találnia magának?

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm belegondolva en sem tudnam pontosan megmondani, bar szerintem a hiba bennem is van. Uj varosba koltoztem mindent hatrahagyva, es meg ugy nem igazan alakult ki az ismerettsegi korom hiaba vagyok itt mar 3 eve.


Persze lehetne mondani, hogy miert nem szolitok le utcan noket, de...


Nem mintha nem mernem, csak tudja fene eddig valahogy mindig ismertem a lanyt megha csak par hete is valamilyen sinten.


24/F

2016. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%
Mert a legtöbb ember szellemi rövidnadrág és ők nézik ki a normálisakat, szerintük azokkal van a gond. Magyarul, mintha a egy s.egg hü.lyével akarnál vitatkozni az univerzumról. Úgyis meg fog verni a rutinjával, hiába érvelnél neki.
2016. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs egy átfogó világméretü normális társkereső közeg, ahol emberek ismerkedhetnének egymással, mer amik vannak korlátozottak és nem használják normálisan, egy szabályzott társkeresőnél ahol lelenne korlátozva a lányok lehetőségei, és egyenlő esélyekkel indulna mindkét fél, mindenki problémáját meglehetne oldani, hatalmas üzleti lehetőség áll a társkeresésbe, nagyobb az igény rá mint a fogyásra lassan, csak nem él vele senki.
2016. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!