Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem rendes, okos nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem rendes, okos nőt találni?

Figyelt kérdés

Már kezdem feladni.

Most beszéltem a szomszédommal, ez indította be az egészet. Megkérdezte h én hova megyek nyaralni. Hát görögország v olaszország felé, most törökországot kihagyom. De ez után jött a fekete leves. Megkérdezte hogy kivel megyek. A válaszom: Egyedül terveztem.

Megkérdezte h a barátnőm miért nem viszem el?

Mert szakítottunk.


Egyszerűen.. Az a gond, hogy mindegyiknek eddig csak a pénz kellett.

Na most. Egyrészt én tanultam elég sokat, kimaradt a fiatalkoromból pár dolog. Nem milliomos vagyok, de 350 ezer nettót keresek, bár külsőre nem költök túlzottan sokat, csak annyit, hogy elegáns legyek. Ismerkedésnél nem tudja senki rólam, hogy éppen mennyit keresek, ami nem sok, de egymagamra bőven elég, még házra is gyűjtök.

Na szóval a gondom a következő:

Az évben eddig 5 barátnőm volt, ebből hárommal szakítottam, mert folyton a pénz pénz, s egy meg szakított velem, h nem adok neki pénzt. MONDOM. 2 HETE ISMERJÜK EGYMÁST. Egyszer adtam nekik ötezret, oké, gondoltam h nincs nála. Másnap kell még öt mert tegnap a barátnőivel elitta, mondom oké belefér. Harmadszorra is adtam neki, de 2 hét ismeretség 15 000 mínusz. Következő héten már egy tizes kellett neki, aztan mondtam h nem adok, de erre ő volt felháborodva h milyen köcsög vagyok, sajnalom tőle a penzem, csóró vagyok, s elment, h talál magának kedves pasit, aki nem fukar.Mondom ha csak pénz kell ott van Andy Vajna, lehetsz a timikéje(ezt csak szúrkálódásból mondtam), s hogy jössz 15 000 Ft-al, amit persze nem gondoltam komolyan, hiszen úgysem kapnám meg. Ismerkedésnél őszintén semmi ne utal arra h az átlagnál picit többet keresek. Mondom nem BMW-m van, hanem egy suzukim, abból is egy vacak, mert nem szoktam vezetni, inkább biciklizek, legalább megtartom az alakom.


Azért van arca pár embernek.. 2 hét alatt azt hiszi h a feleségem és bármit megtehet.


2016. jún. 9. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2016. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Gérard G. válasza:
49%
Gratuhálok hogy jo fizteésed van nem kell attól itt verni magad.
2016. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hülye a kérdés, mert esélyem van.

Lehet csak azért írtam ki hátha van aki hasonló helyzetben jár és együtt érez velem.

Hálás lennék ha el is olvasnád és nem csak 1 részt vennél ki a szövegből, aminek köze nincs a kérdéshez, kedves 1. és 2..

2016. jún. 9. 19:26
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom....

De engem nőként így interneten keresztül is taszít a stílusod.

2016. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De miért taszít?

Komolyan. Két hete ismersz, aztán folyton járnál hozzám h kérj piára pénzt bulizni.. És én vagyok a taszító.

2016. jún. 9. 19:28
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik része taszító. Az h nem szeretem ha rajtam élősködik valaki 2 hét után, vagy esetleg az, hogy a fiatalkoromat tanulással töltöttem.
2016. jún. 9. 19:29
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha mindig ilyen csajokat fogsz ki, akkor vagy a környezeteddel van baj, vagy veled.


Pont olvastam a minap, hogy ha egy ember mindig olyan társat választ magának, akivel mindig ugyanaz a probléma mint az előzővel, akkor az konkrétan azt jelenti, hogy valami rosszul rögződött be neki tudat alatt és ezért akaratlanul is az ilyen típusú embereket keresi.



Van esélyed rendes, okos nőt találni, de jó lenne, ha tartanál egy kis önvizsgálatot, megnéznéd a környezeted.

2016. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ittittitt ***** válasza:
55%
nincs esélyed. de mit akarsz,most?balek vagy? lehúznak a libák?
2016. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Két hét után szerintem nagyon is meredek ennyi pénzt kérni, és még csak nem is kölcsönbe...Nekem a férjem annak idején hetente többször is hozott egy-egy energiaitalt, meg rendszeresen meghívott automatás kávéra a koleszban (nem támogattak sosem, szóval diákmunka mellett is elég csóró voltam), és ettől is baromi rosszul éreztem magam, ha nem kellett volna a plusz energia a tanuláshoz, nem is fogadtam volna el, de életmentő volt az akkor nekem.
2016. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#5

Nem ismerlek két hete...:D

És pénzem is van piára.

Lehet, hogy akkor én vagyok az ideális nő? :O

2016. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!