Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a nő dolga lett volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nő dolga lett volna? (44F/42N)

Figyelt kérdés

Sziasztok

(Szép, hogy manapság egy cikket úgy kell már kezdenem, hogy trollok kíméljenek. Köszönöm!)

Nemrég kollégám lakodalmában voltunk. Én nem vagyok alkoholista, nem is szoktam inni. Itt azért sikerült a kelleténél többet innom, mivel nem ismertem a pálinkát. Egy ideig bírtam és én csak töltöttem befelé. Majd egyszer BUMM, kiütött.

Ezzel sincs gond. Kimentem az épület elé s kiülltem a padra. Egy ideig haverok, kollgák próbáltak jótanácsokat adni, de ilyenkor ennek nem sok értelme volt.

Amire emlékszem, hogy az egyik kolléga csak annyit mondogat, hogy itt hagy a nőd? Ez elég gáz. Mondogatta. Bement a barátnőm. Másnapi elmondása szerint nem az ő szégyene, gondotla ezért nem is csinált mást, mint jól érezte magát míg én kint voltam.

Később lefeküdtem a padra s talán el is aludtam. Valamikor kijött s rám adta a zakómat, mondta, hogy nehogy megfázzak, majd visszament táncolni.

Kb másfél óra múlva meg is jött a taxi s hazamentünk. Másnap mondta, hogy őt nem zavarta, hogy többet ittam a keleténél. Ez volt és kész. Azt nem tudom megjósolni, hogy a következő 10 évben előfordul-e még egyszer... nem hiszem ;-)


Azért kollégám mondata megmaradt bennem, hogy "Itt hagy a nőd? Ez elég gáz!"


Elég békés természetű vagyok, mindig igyekszem elkerülni a rossz gondolatokat, de ez esetben ez megmaradt.



2016. jún. 10. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ellenkező helyzetben, én felitattam a csajjal 1,5 l vizet ráparancsoltam, hogy táncoljon vagy ugráljon. Kidőlt belőle minden, adtam neki 1-2 falat kaját, pár korty vizet kb negyed óra alatt jól volt. Utána vissza lehet menni, vagy haza saját lábon, mi az utóbbit tettük. Nem volt sértődés.
2016. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem extra normális, és nem hisztizős barátnőd van, teljesen jól csinált mindent :D


3as, 4es, és még többen tökéletesen leírták, miért.


Szóval egy értelmetlen megjegyzés miatt teljesen felesleges agyalnod :) Jobban érezted volna magad, ha az egész esküvő alatt melletted, egy részeg pasas mellett gubbaszt? :D

2016. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!