Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történt vele?

Figyelt kérdés

Vajon mi történt?


A párommal majdnem hat hónapig voltunk együtt. Azt tudni kell, hogy ő 35, én meg 23 vagyok. Pár napja szakítottunk, de nem igazán tudom, miért, úgy érzem nem mondja el a valós okot. Igaz, sokat veszekedtünk, de ezek sosem tartottak sokáig és leginkább abból fakadtak, hogy keveset tudtunk találkozni vagy én aggódtam érte, mert nem jelentkezett (ilyenkor besokallt, eltűnt a világ elől, eléggé magának való). De nagyon sok terve volt velem, hogy majd együtt élünk, miután összeszedi magát anyagilag (adósságok, pénzgyűjtés, most az apjával együtt él egy lakásban), veszünk egy kertes házat, de akár albérletbe is mehetnénk. Azt is mondta, hogy már a család része vagyok, "jegyzetelt", mit szeretek, hogyha majd tud, tudjon nekem ajándékokat venni, az anyukájának is be akart mutatni. Erre én persze mindig mondtam, hogy nekem nem kell. Egy hete még találkoztunk, nagyon jó volt minden, alig akartuk egymást elengedni, mondta is még, hogy hétvégén találkozhatunk, de nem mondja biztosra, következő héten meg mondta, hogy biztosan rá fog érni. Aztán azon a hétvégén kérdeztem, hogy mi van vele, írt, hogy elkezdett egy másik helyen is dolgozni és nagyon fáradt, most pihen egy kicsit. Másnap láttam, hogy tényleg nagyon fáradt és mondta is, hogy most szerdán is szabad a munkahelyén, így megy dolgozni a másikra. Mondta, hogy most egész nyáron ez lesz, jó, ha lesz két szabadnapja egy hónapban. Én meg kicsit felkaptam a vizet, mert azt hittem szerdán együtt leszünk, ő erre azt mondta, hogy "bocsánat, hogy rendbe akarom tenni az életem". Aztán később már azt írta, hogy pihentessük egy ideig a dolgokat, mert nagy a káosz az életében, este már szakítottunk, de úgy érzem, hogy csak mondvacsinált okokkal, hogy sokat veszekedtünk meg lehet, tényleg nagy a korkülönbség. Közben meg olyanokat mondott, hogy megborultak a tervei, nagyon sok mindent szeretett volna most, ami nem fér bele és egy kapcsolat is ilyen. Meg felbukkantak emberek a múltjából, akiknek nem kellett volna. És lehet, hogy 1-2 hónap, de akár 1 év is lehet, mire összeszedi magát és most nincs szüksége senkire, egyedül akar ezzel megbírkózni. Egy hete még azt mondta, hogy most már jó lenne, ha megismerném a környéket, ahol lakik. Mindig mondogatta, hogy szeret, nem is hinném mennyire, tervezett velem. Akkor mi történt? Arra gondoltam, hogy valami súlyos pénzügyi gondja támadt, ami eddig is volt, mert mondta, hogy kb. két év, mire rendesen együtt lehetünk, külön házban. Amikor megemlítettem a szakítás alkalmával, hogy szerintem az előző barátnői se viselték volna jól, ha nem tudtak volna együtt élni, akkor kicsit felkapta a vizet és mondta, hogyha nem zavart, hogy az apjával él, akkor miért mondtam ezt, én meg mondtam, hogy egyáltalán nem úgy értettem. Mert engem nem zavart soha a pénztelenség, mert én is elég rossz körülményekből jöttem. Ő volt, hogy mondta, hogy zavarja, hogy szülinapra, névnapra nem tudott semmit sem venni nekem és volt, hogy kölcsönkért tőlem. De azt mondta, ne várjak rá. Tudom, hogy szeretjük egymást, de nem tudom mitévő legyek.



2016. jún. 3. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

helo


"jegyzetelt", mit szeretek, hogyha majd tud, tudjon nekem ajándékokat venni" - ez komoly? ilyen van?



valószínűleg a férfibüszkeség áldozata lettél most. Nem tudta tovább nézni, hogy nem testesíti meg a nagybetűst férfit. tőled függetlenül, te hiába vagy toleráns, és megértő. jóval idősebb, és kb. ott tart az életében, ahol egy te korodbeli ember. ez frusztráló lehet

2016. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt, hogy más is ezt mondta, a férfi büszkeség. De miért nem érti meg, hogy ezek nekem nem fontosak? Én csak vele szeretnék lenni és mondtam is neki, hogy a pénz nekem nem számít. Én is erre gondoltam, hogy félt, hogy nem tud nekem megadni mindent, amit szeretne. De nem erre való egy párkapcsolat, hogy közösen oldjuk meg a problémákat? És egyébként rajta kívül álló okok miatt került rossz anyagi helyzetbe (előző barátnő).
2016. jún. 3. 17:40
 3/17 anonim ***** válasza:

ez nem így működik a férfiaknál...hülye példa, de ha pl. nem tud felemelni egy súlyzót egyedül, akkor neki nem lesz jobb attól, hogy segítesz neki, és ketten már fel tudjátok emelni, sőt, csak növeli a szégyenérzetet


persze vannak férfiak, akik nem ilyenek, de most nem róluk van szó

2016. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a férfi dolga lenne az, hogy megteremtse a biztos körülményeket, de ez nekem annyira kőkori felfogás. Tudom, hogy el akarja játszani a domináns félt, de akkor nem értem, miért nem tudjuk ezt megbeszélni. Ha idő kell neki, hogy talpra álljon, akkor várok rá, mert fontos nekem. Lehet, hogy azért szakított, mert félt, hogy majd valakiért otthagyom, aki ezeket a körülményeket biztosítani tudja. Nem tudom. De ha a büszkesége miatt eldobja a társát, akkor azt nem tudom feldolgozni. Mondta is, hogy akivel együtt van, annak mindent meg szeretne adni. Most ha nem sikerült neki fél év alatt, akkor ennyi, kudarcként tekint magára?
2016. jún. 3. 17:59
 5/17 anonim ***** válasza:
magára nem, mert ahogy olvastam, szeretné újjáépíteni magát. és jogosan tart attól, hogy közben téged lecsap a kezéről egy vele hasonló korú, rendezettebb hátterű ember (tudom, ezt most nem tudod elképzelni, de az idő szalad, a dolgok pedig hamar változnak)
2016. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom, persze, minden megtörténhet, de soha semmivel nem utaltam arra, hogy ott akarom hagyni. Oké, szerettem volna, ha összeköltözünk hamarabb és nem csak két év múlva. Nem értem, hogy miből szűrte le azt, hogy nekem a pénz számít csak. Lehet, hogy az előző barátnői olyanok voltak, hogy csak a pénz kellett nekik meg a drága ajándékok (az előzőről tudom is, hogy ilyen volt, nagyon vitte a pénzt), de ne érezze már úgy, hogy az én szeretetemet ajándékokkal kell megvennie...
2016. jún. 3. 18:09
 7/17 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy miből szűrte le azt, hogy nekem a pénz számít csak."


pont ezt magyarázom, hogy nem ez az ő problémája. Nem a te igényeid. Hanem a saját kudarcai, a saját tehetetlensége.

2016. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És akkor el kell taszítania azt, akit szeret és aki szereti őt. Csodálatos felfogás...
2016. jún. 3. 18:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Gondolom nem annak szántad, de én nem direkt erre a korosztályra utazom, ez csak véletlenül alakult így, hogy ennyi a korkülönbség. Tehát nem kellene félnie attól, hogy más lecsap a kezéről. Nagyon nehezen ismerkedem.
2016. jún. 3. 18:16
 10/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdező


eddig csak én válaszoltam erre a kérdésre.


ne haragudj, nem akartalak megbántani. nem tudhatom, hogy mik a preferenciáid. csak a rossz tapasztalat mondatta velem, hogy az ilyen korú lányok inkább keresik az ilyen idős férfiak közelségét

2016. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!