Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem értem? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem? Valaki esetleg?

Figyelt kérdés

Kérdeztem az egyik barátomat, miután mindig panaszkodik, elégedetlenkedik bizonyos téren (nem szex), hogy miért nem szakít a barátnőjével, gondolt e arra, hogy esetleg mással próbálja meg?


Azonnal elzárkózott, hogy ő erre nem válaszol...


Csak pislogtam...o.O Ugyanis bizalmas a kapcsolatunk, nem értettem miért zárkózik el ennyire.


Aztán elkezdett hablatyolni arról, hogy ezt senki sem értheti, mármint a köztük lévő kapocst(?). Stb.


Ez most mit jelent, vagy mire utalhat?


Nem vagyok phichológus, de fura nekem ez a válasz. Anno az esküvőt tervezte vele. Most is együtt vannak. Nem tűnik, hogy baj lenne. Sőt! Gyakran vannak együtt. Viszont akkor nem értem az egészet...


Most akkor ha jó, mire panaszkodik? Minek nem azt válaszolta, hogy nem gondolt mással bármire, mert szereti?


2016. jún. 10. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt azt jelenti, és arra utal, hogy Te nem érted a köztük lévő kapcsolatot, ami valószínűleg jóval több és értékesebb annál, hogy x probléma miatt szakítson vele. Ha értenéd, akkor nem a szakítást javasoltad volna.
2016. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem javasoltam. Dehogy! Én csupán rákérdeztem. Hatalmas különbség.
2016. jún. 10. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit azt érzem ki a leírásból, hogy te akarnál vele összejönni utána. Nem tudom hány éves lehetsz, de nagyon fiatalnak tűnsz a logikád alapján...


Nem értem miért baj az, hogy a problémákról panaszkodik, miközben szereti és működik a kapcsolat. Nyilván azért mondta, hogy nem akar szakítani, mert szeretik egymást és nem akar szakítani, hanem inkább meg akarja oldani a problémákat.

Nem tudom, tudtad-e, de problémák minden kapcsolatban vannak, hiába cserélné le bárkire, azzal is lesznek konfliktusok előbb vagy utóbb.

Ilyen mentalitással minden rózsaszín ködös időszak után lehetne cserelgetni a partnert, ami úgy évente 1-2 párral számolva az ember 70 éves korára 70-140 partnert jelentene.

2016. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Három komoly barátom van, akivel majdnem mindent megbeszélek, a párkapcsolati problémák jókora részét is, de nem mindegyiket.

Én nem csodálkoznék a helyedben. Valami olyan, amiben te sem lehetsz beavatott.

2016. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, de én semmit sem akarok tőle. Pici korunktól barátok vagyunk. Csak fura a dolog. Van más lány is az életében. Mesélt róla, ahogy arról is, hogy nagyon nem közömbös számára. Szóval ez igencsak bonyolult.
2016. jún. 10. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!