Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szeretném kérni a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném kérni a véleményetek! Ötletek, élmények, tapasztalatokat stb. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több mint 1,5 éve távkapcsolatban élünk, így is ismerkedtünk meg és így jöttünk össze. Teljesen őszinte önzetlen kapcsolatot élünk mindig megtudjuk oldani, hogy havonta több napot is együtt legyünk, illetve minden nap beszélünk skype-n és persze üzeneteket is váltunk napközben! De a barátnőmnek sajnos ennyi nem elég, azt mondja, hogy szeret, és én is őt, de mégsem jó így neki, nagyon a szakítás szélén állunk! Én semmiképpen nem szeretnék vele szakítani, de ez csak rajta áll, hagytam neki időt, hogy mérlegelje, és helyesen döntsön, de még választ nem kaptam! Több alternatívát is feldobtam, mint pl a többszöri találkozás vagy akár a leköltözés is, eddig mindegyikhez szkeptikusan áll! Segítsetek, nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok, teljesen tanácstalan vagyok!Nem tudom mit tegyek! barátnőm 19 éves, én 23

2016. ápr. 17. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miért nem találkoztok?
2016. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de találkozunk, havonta 1 alkalommal, de akkor egyhuzamban több napot is együtt vagyunk
2016. ápr. 17. 19:40
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát érthető hogy kevés neki, és így nem jó egyikőtöknek sem. Eddig miért nem költöztetek össze?
2016. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

oké, de miért nem találkoztok többet?


mert ha teszem azt, te már nem tanulsz, de nem dolgozol mert lusta vagy és a szüleid nem adnak pénzt több utazásra akkor én is kiakadnék, és ezen tudsz változtatni. de ha nem értek rá, akkor ez van, nem működik.

2016. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy ő ennél többet akar, de sem a többszöri találkozás, sem az összeköltözés nem felel meg neki, már bocs, de kicsit ellentmondásos a dolog.

Talán egy kis időt, teret kellene neki hagynod, úgy értem, hogy nem kell minden egyes napotokról beszámolni, így amikor mégis beszéltek, akkor érdekesebb lesz a mondanivalótok. Ha találkoztok, akkor azt élménydúsan, minél több közös program kettesben, családdal, barátokkal. Legyenek közös céljaitok, tervezzétek a közös jövőt, hogy milyen lesz, ha összeköltöztök. Ha nem vagytok együtt, akkor küldj neki virágot, ill. rejts el nála apró üzeneteket, amit majd a telefonbeszélgetéseitek alatt fedj fel.

2016. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vendéglátózok, szóval akkor is dolgozom ha nem akarok, de minden hónapban van szabadságom minimum 5 nap, azt mindig rá áldozom, ha több napot veszek ki az a fizetésemből is lemegy, de most, hogy megmentsem a kapcsolatunkat inkább ezt is bevállalnám!
2016. ápr. 17. 20:19
 7/20 A kérdező kommentje:
Összeköltözés annyiból állna, hogy én lemennék hozzájuk lakni, amit ő nem szeretne mert arra sincs szüksége, hogy 0-24-be egymás seggébe legyünk, neki az kell, ha van valami akkor ott legyek, na most se ez se az, én felhagynék mindent értse de neki ez se jó ,én kértem, hogy mérlegeljen, meséltem neki a közös céljainkról, de ő csak folyamatosan azt hajtja, hogy a jelenlegi helyzet nem jó, hiába ígérem, hogy változtatok, hiába adok alternatívákat "még nem tudja mi legyen"
2016. ápr. 17. 20:24
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem pár napig ne beszéljetek, hogy mind a ketten át tudjátok gondolni, hogy mit akartok, és megéri-e. Majd beszéljétek meg. De sok jövőt nem látok ennek, ha semmi sem jó.
2016. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy teljesen ragaszkodó típus vagyok, ez a távkapcsolat dolog szerintem is szar de annyira nem, hogy én elhagyjam őt ez miatt, én úgy tekintek a távkapcsolatunkra, hogy egy átmeneti dolog kettőnk között, ami idővel rendbe jön és már nem távról, hanem teljes kapcsolatról beszélünk.
2016. ápr. 17. 20:32
 10/20 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy te sokkal inkább akarod ezt a kapcsolatot, mint ő, ha tévedek elnézést.

Esetleg még egy olyan alternatívát tudnék ajánlani, hogy ha van rá lehetőséged, akkor költözz le hozzá, de ne hozzájuk, hanem albérletbe, így jobban megismeritek egymást, és megtudjátok, hogy van-e jövője a kapcsolatotoknak.

2016. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!