Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Akarnátok tudni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akarnátok tudni az igazat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a barátnőtökkel minden jól megy már elgondolkodtatok azon hogy a későbbiekben vele szeretnétek családot alapítani egyszóval öröm bódottá meg minden.

Ha a barátnőtök imádná veletek a szexet de sosem tudna tudna elélvezni mert azt csak egyedül tud valami miatt, de nem azért mert ti nem vagytok odaadóak és ezért végig megjátszotta magát azt szeretnétek tudni vagy fedje homály? Mit éreznétek, ha megtudnátok, szakítanátok-e vele, ha egyébként minden tökéletes lenne de ezt eddig nem merte elmondani és most egyszerre kiöntené a lelkét? Úgy éreznétek, hogy hazudott és átvert titeket vagy próbálnátok orvosolni?


2016. jún. 11. 15:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon nehéz... és igazából szerintem az lenne a nehezebb és kockázatos, ami utána jön. vajon kibírná e, hogy nem tud kielégíteni... te meddig bírnád így utána, mert lehet benned sem lenne már ugyanaz utána, mert utána várnád, hogy valamit változtassatok, ha már ez tudott.


szerintem magadat kellene nagyon megvizsgálnod első lépésben és megértened.

2016. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Én értem magamat. Pont ettől félek hogy utána már nem az lenne ami most van. Viszont a lelkemet meg nyomja hogy ezt nem mondom el neki pedig minden mást igen
2016. jún. 11. 15:33
 3/33 Titusztitusz ***** válasza:
86%
Én szeretném tudni az okot...Mivel mindig annak a híve vagyok, hogy: Még a legfájóbb igazság is jobb, mint a legnagyszerübb hazugság...
2016. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

Szóval idáig hazugságban tartottad? Egyből szakítanék.Mivel nincs köztünk akkora lelki kapocs,hogy őszinte legyél.

Ja és nő vagyok és amíg nem élveztem,soha sem hazudtam senkinek.

2016. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4.: ha nő vagy, akkor nem téged kérdeztelek
2016. jún. 11. 15:46
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
emberfüggő. Én pl örömmel venném ha elmondaná, hisz bízik bennem annyira, hogy ezt megosztja velem.
2016. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy kijelentetted az elozo kerdesednel is hogy te csak egy rettento titkos es bonyolult modon tudsz orgazmushoz jutni amit kizart hogy meg tudna tanulni a pasi. Akkor hogyan tudna ezt szerencsetlen orvosolni neked? Neki is ugyanezt mondanad olyan csokonyosen ahogy az elozo kerdesednel is reagalsz a valaszokra. Irtam neked ott is, hogy szoktasd at magad, tanitsd meg neki es akkor nem hazudni es meg elvezned is tanitgatni. De ehhez kicsit egyuttmukodobbnek kell lenned.
2016. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Na és attól mi változik? Férfinak nem lehet ez a véleménye? Nem vagy képes az őszinteségre.Ha ebben hazudsz,másban is.Sokaknak ez nagy csalódás,akár felfogod,akár nem.Így sosem fogod megtudni,hogy milyen egy normális kapcsolat.Játsszad tovább magad.
2016. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
De,lehet ez a véleménye férfinek, de te nem vagy az, úgyhogy nem téged kérdeztelek.
2016. jún. 11. 16:08
 10/33 anonim ***** válasza:
15%

Elgondolkodhatnál egy kicsit...

Lehet,hogy megért,lehet,hogy nem.Egyik válaszoló sem ismeri a te pasidat.

2016. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!