Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szakitani a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakitani a barátommal, de azt egyértelműen tudom, h másra, vmi újra, jobbra vágyom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tényleg nem vok képes a szakitásra. eddig még ment valahogy, mert a szex miatt maradtam vele ( nem mintha az olyan jó lett volna, csak féltem attól, h ha nagyon rámjön, akkor majd értelmetlen, és veszélyes 1 éjszakás kalandokba keveredek ), de már nem is kivánom, semmi. majdnem minden szexnél elfog a sirás, és nem tom folytatni. 20, l
2010. ápr. 12. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

pfff.. lány vagy ne sirj.. akármeik fiu szivesen megdug egy lányt.. nem tudod te mien hatalom van a lábatok között..


ha ennyir szar a kapcsolat akk hagy ott ne vegetlálj mellette.. meg ezzel őtis csak átbaszod..

2010. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ja, tudom.. de engem nem kell, h " vki " megd.gjon.. hanem, h fontos is legyek annak a vkinek, és forditva. irtam is, a kérdésben..
2010. ápr. 12. 14:56
 3/16 anonim ***** válasza:
És miért nem tudsz szakítani, ha nem szereted már? Megszokás? Félsz az egyedülléttől? A kapcsolatfüggőség gáz...
2010. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Nem tudsz szakítani, de akarsz. Két válasz lehetséges:

1) Szakíts. (De te magad írod, hogy nem tudsz.)

2) Ne szakíts. (De te magad írod, hogy akarsz.)


Mégis mit vársz tűlünk, milyen tanácsot adjunk? Bármely választ kapod, az nem lesz jó. Szakítsunk helyetted?

2010. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

énis így voltam a barátommal..már vki mást kívántam és néha már megcsókolni sem bírtam őt..jobb hamarabb túl esni a szakításon.:/bár nemlesz kellemes érzés én kb 3napig egyfolytában sírtam .de utána kialakult és összejöttem a másikfiúval akiben pedig nagyon csalódtam..de ne dőlj be minden fiúnak mert bárkimással összejönne ha sexről vanszó..-.-

szóval minél hamarabb szakíts :) szinglinek lenni borzasztó jó érzés...egydarabig:)

2010. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Háát pedig szedd össze magad 20 éves fiatal lány vagy, szakíts vele, mert ez csak rosszabb lesz és csak kínlódni fogsz. Egyszerűen leültök és megmondod neki hogy ez neked nem megy tovább.stb stb


És következő pasinak olyat válassz akiben megbízol aki saját magadért szeret, és nem csak a külsődet nézi hanem fontos számára a belsőd, fontosak neki az érzéseid, és sneki a véleményed.

2010. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem kell helyettem szakitani, sajnos, ez lehetetlen. nem vok képes rá, mert félek, h megint olyan egyedül leszek, mint 16 - 17 évesen, és már mindenki cikizett, h szingli vok. :S nem mintha zavart volna, de 1 idő után elég rossz. nem járunk sehova, mert neki nincs kedve. majdnem mindenért lecsesz, beleszólt a multkor abba is, h h tartom a cigit.. a fogamzásgátlómba nem fizetett bele ( na jó, nincs is nagyon pénze, de akkor is.. ) ha bezzeg a haverokkal megy kompizni, akkor érdekes módon, van ropira, meg kólára. na, mind1.. én meg ugy érzem, h annyi a szerepem, h szexeljünk, aztán ha vmi gondom van, arról nem ő tehet, haggyam őt ezzel békén. :S
2010. ápr. 12. 15:13
 8/16 anonim ***** válasza:

15:01-es vagyok.

Ha pedig nem vagy képes összeszedni magadat és szakítani, akkor szenvedjél!! Nehogy már amiatt maradj benne egy kihült száros kapcsolatban mert "vajon mit mond majd erre a nép".

Ha nem bírsz kiállni magad mellett akkor sajnálom de itt nem tudunk segíteni.

Nőj FEL és legyél határozott.

2010. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem érdekel, h " mit mond a nép ". hanem attól félek, h belekeveredek 1 veszélyes kapcsolatba.. az ilyen kalandoknál az van. és én elég érzékeny vok. :S
2010. ápr. 12. 15:22
 10/16 anonim ***** válasza:

15.01 es vok ismét:


Veszélyes kapcsolat, mármint ha szakítasz a pasiddal akkor attól félsz , hogy zaklatni fog keresni fog és nem hagy neked nyugtot, vagy majd , hogy beleköt az új kapcsolataidba?

Vagy attól félsz, hogy ha szakítasz akkor , eljársz majd utána mindenféle buliba és , leiszod magad és lefekszel majd fűvel fával?

2010. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!