Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl a dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl a dolgokat vagy tényleg szemétség volt a barátnőm kijelentése?

Figyelt kérdés
Volt egy vitám a barátnőmmel, mivel ő szeretné összekötni az életünket "házassággal" és ezt megpecsételni egy gyermeki áldással. Én viszont ezt nem szeretném (házasságot még igen de a gyereket nem) szeretnék le phd-zni, utazgatni egy kicsit élvezi a munkám gyümölcsét stb. Erre a fejemhez vágta, hogy ha nem akarom akkor legyünk nyitott kapcsolatban mindenki mehet diszkóba és szexelhet szabadon mert ha én nem adom meg akkor más megfogja. Vagy ha nem ez akkor elhidegül tőlem és megúttáltatja magát velem. Tudni kell hogy még csak októberben leszünk 1 éve együtt és én 24 éves vagyok ő pedig 23.

#nrnf
2016. jún. 13. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos.

Ellenkezik a véleményetek és ahelyett, hogy kompromisszumot kötnétek már rögtön elkezd fenyegetőzni.

Minenkinek rosszul esne ez, nem reagálod túl.

Értem én, hogy vannak olyan emberek, akik nagy családot szeretnének, vagy korán szeretnének gyereket, de ez a magatartás elfogadhatatlan. Ha nem tudjátok megbeszélni kultúráltan, akkor el kell döntenetek mi keresni valótok van egymás mellett.

2016. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az nem "gyermeki áldás", hanem gyermekáldás, te...! :D Háromszor olvastam el, mire felfogtam, el nem tudtam képzelni, h melyikőtöknek van már gyereke mástól, akinek az "áldására" szükségetek van... :D

Az, hogy a barátnőd egy hisztis p..csa, gondolom nyilvánvaló, viszont én itt félreértés-szagot érzek a levegőben... a csaj nem is arra reagált, amit mondtál neki, szerintem valami nagyon elsiklott a beszélgetéskor. Elvégre te nem azt mondtad, hogy nem akarod, hanem azt, hogy MÉG nem akarod. Nagyon nagy különbség. Meg hogy jön a gyerek-témához a nyitott kapcsolat meg a diszkó? xD Meg mi az, amit más megad neki? A gyereket? Ezt komolyan gondolja 23 évesen? Meg amúgyis, nemár... ha ahhoz felnőttnek képzeli magát, hogy szüljön, akkor ahhoz miért nem felnőtt, hogy normálisan beszéljen veled a kapcsolattal/veled való problémáiról? Ez nem áll össze nekem sehogy... szerintem üljetek neki mégegyszer, és beszéljétek át szépen a dolgokat, mert ennek, amit itt írtál, kb. semmi értelme.

2016. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lapát.
2016. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menekülj haver.
2016. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy milyen logika alapján jött ki, hogy ha te nem akarsz gyereket, akkor ő mással szexel.

Diszkóbalesetből származó babát akar? A WC-ben valami vadidegentől szerez spermát, aztán otthon bejelenti neked, hogy jön a baba?

Mert ha nem így képzelte, akkor a szakítás lenne a logikus.

2016. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zsarolás primitív formája. Meg lehet ezt normálisan is beszélni, ráadásul amiket a fejedhez vág, azokból igencsak vesztesként kerülne ki.
2016. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én szépen mondtam neki, hogy elveszem mert szeretem de én gyereket nem szeretnék (legalább 3-4 évig még) Ő erre mondta mindazt, amit leírtam nektek. Mert ha én nem akarom mindezt keres másat magának akivel megéli ezeket. Mert ő az államit nem akarja feladni de én tegyem azt. Ja és még hozzá tette MAGÁT KELL NÉZNI!
2016. jún. 13. 15:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a továbbiakban nem egyezik az elképzelésetek akkor érdemes szakitani. Ha ő nem tud várni és rögtön gyereket akar, Te meg nem, akkor ezt nagyon meg kellene beszélnetek és nagyon át kellene gondolnod, hogy igy megéri-e tovább együttlennetek. Amit meg mondott az rendkivül éretlen személyiségre val, ha most nem lesz ugy, hogy rögtön házasság meg gyerek, akkor rohan a discoba és gyorsan szerez egy alkalmi kapcsolatot, vagy miről beszélt, ez több mint zsarolás, ez borzalom ha tényleg igy gondolkozik, és igy akarja megoldani a problémát.
2016. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sürgősen hagyd ott, mert ha komolyan gondolja, akkor teherbe esik mástól vagy "véletlenül" elfelejti bevenni a tabit, aztán bejelenti, hogy bocsi, becsúszott a baba, elvetetni nem fogja.


23N

2016. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hol akar lakni a leányzó amúgy, mint családanya: szülöknél-anyóséknál édes többesben? :)
2016. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!