Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség azért nem összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség azért nem összejönni valakivel, mert távkapcsoltban kellene lennünk?

Figyelt kérdés

Nekem egy kapcsolatom tönkrement emiatt, mert az első naptól távkapcsolat volt, nem tudtuk egymást megismerni kellőképpen milőtt összeköltözünk. Szép és jó, hogyha 3 éve ismerem, de az nem jó, ha a 3 év alatt az aktívan egymás társaságában együtt töltött idő csak 1-2 hónap. Nekem ez így kevés. Megint más, ha egymás közelébe lakunk, járunk, összekölözünk és 1-2év múlva kényszerülünk távkapcsolatba. Akkorra kialakula bizalom, ismerettség és nem aggódnék és Ő se aggódalmaskodna. Meg akkor már tudju, hogy egymásért tesszük amit teszünk.

És azt is tudom, hogy nem érhet olyan nagy meglepetés, ha újból együtt élünk.

Nagy szemétség emiatt nem összejönni valakivel?



2015. ápr. 9. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi értelmét nem látom. Egy ideig csináltam, nehéz volt.
2015. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem is ertem ezt a szemetseg szot. Nem tartozol elszamolassal senkinek sem. Megmondod hogy neked nem megy es pont. Ez nem szemetseg.
2015. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam "szemét", 3 évig éltem távkapcsolatban. Kár volt. Nem embernek való.
2015. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető! Nem is nevezném szemétségnek.
2015. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem, nem szemétség, jogod van eldönteni, kivel akarsz összejönni

viszont, szerintem, nem szeretted eléggé, ha ne 3 után nem mertél vele összeköltözni, és ennyi idő alatt nem ismerted meg megfelelően

én is távkapcsolatban élek már viszonylag hosszabb ideje, de most nyáron tervezzük az összeköltözést, bár, nálunk az is közrejátszhat, hogy 9 éve ismerem :)

2015. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem pont a távkapcsolattal van bajom (persze avval is), hanem az, hogy rögtön az elején??? Úgy vagyok most vele, ha hazajön 2 év múlva és szabadok leszünk mind a ketten akkor beszélhetünk róla. Egy kapcsolat első 2-3 éve a meghatározó mikor mindent ki kell próbálni egymással, legyen utazás nyaralás, bulik, akármi. Meg a mindennapok, a "szürke hétköznapok" úgymond.
2015. ápr. 9. 10:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Van példám arról is, hogy nem ment bele valaki, barátok maradtunk, nem lett belőle semmi később sem. Azzal, aki belement és másfél évig ingáztunk, azzal összeházasodtunk. A kapcsolatért tenni kell, akkor is, ha nem kényelmes. Mert megéri, ha igazán akarod. N31
2015. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

azért azt tisztázzuk, hogy neked mit jelent a távkapcsolat

számomra azt, hogy távol lakunk egymástól, de amilyen gyakran tudunk, találkozunk

ugyanúgy vannak közös élményeink, nyaralásaink

2015. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na igen, utolsó előtti vagyok, ez igaz, találkozni azért kell. Nálunk a távkapcsolat kéthetente tlaálkozást jelentett, kéthetente 1-2 napot. Egyébként napi szintű kapcsolattartást, telefont, skype-ot, leveleket.
2015. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem egy srác ismerkedésnél kapásból azt mondta, ha kiakarok menni külföldre, el se kezdjük, neki olyan nő kell, aki mellette van. nem bántam meg.


illetve volt az exvőlegényem, együtt éltünk, megbeszéltük, hogy kimegy, érdekes amikor hazajött hirtelen már nem kellettem neki, a pénz megváltoztatja az embert...vagy tudta előre, hogy nem fogok kelleni, csak végig tartogatott míg kint dolgozott, hogy legyen kihez hazajönni üríteni..már mindenre gondolok miért vert át vajon.

2015. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!