Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lett volna lemenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lett volna lemenni barátnőm nélkül Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Nem mentem le Balaton Soundra pedig terveztük a haverokkal. Ők most lent vannak nélkülem. Én a barátnőm miatt nem mentem mert ő nem engedheti meg magának és mert tudom hogy milyen féltékeny és nem akartam emiatt balhét. De most viszont rohadtul bánom, hogy nem mentem. Mit kellett volna tennem? 20 évesek vagyunk
2015. júl. 10. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Háát talán összekaparni egy kis pénzt h ő is mehessen , valamit dolgozni.

Vagy ő is dolgozhatott volna.

Vagy ha egyikőtöknek sem kivitelezhető akkor lehet h lemehettél volna. De anyu tuti nagyon pipa lett volna...

2015. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj most te is belehalsz h kihagyod?

De örülnék én ha lenne barátnőm aki megakadályozza ezt szrnék én a soundra

2015. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én lementem volna, beba/sztam volna egy jót, utána visszamentem volna, és megb/asztam volna jól a nőcskét.
2015. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

meg kellett volna beszélned vele

vagy mivel ez gondolom már jó ideje tervben volt nálad, megbeszélhettétek volna korábban, hogy együtt elmentek és gyűjthettetek volna rá közösen

vagy valami ilyesmit, meg lehetett volna oldani több féle képen is


most már mindegy, ne hibáztasd, úgyse tudsz rajta változtatni

majd jövőre elmész/mentek

2015. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem lett volna szemétség nélküle lemenni, ha ilyen féltékeny típus, mikor nincs oka rá, az a szemétség.

23N

2015. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Barátom meg nélkülem volt tavaly előtti nyáron szigeten, mert engem nem érdekelt a dolog. Legjobb barátjával mentek ketten.


Ami engem is érdekel, akkor tényleg fáj, hogy nem lehetek ott, mikor minden vágyam, hogy elmenjek. Akkor ellenkező esetben én is otthon maradok a barátommal és legközelebb közösen elmegyünk.

Ha meg neked annyira fontos lett volna, akkor megbeszélitek, hogy barátnőd is keres egy kis pénzt és kipótolod neki a jegyet, majd visszaadja vagy az már a ti dolgotok.


Az meg hogy féltékeny és igazából azért nem örült volna ha elmész az meg elég gáz, mivel nem bízik benned, így a kapcsolat nem áll a legstabilabb lábakon.

A barátnőd nem tartja magát elég jónak ahhoz, hogy te ne érdeklődj más lányok iránt.


Ha megbeszélitek és neki ez az esemény nem valami fontos, akkor nem lett volna szemétség, ha viszont neki minden vágya, hogy elmenjen, akkor igen, az lett volna.

2015. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan egy akkora programot, minz a BS csakis együtt... vagy sehogy.


De mindegy. Helyesen döntöttél!

Szerintem.

2015. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a haverokkal terveztél programot, akkor ott nincs helye a barátnődnek, mivel ez nem kettőtökről szólt volna. Hisz léteznek rajta kívül más személyek is az életedben, akikkel szintén törődnöd kell. Nyilván te se mész el a barátnőddel csajos programokra, ahol ő a barátnőivel akar együtt lenni. Ha nem telik neki a Soundra, neked meg igen, akkor el kell szakadnod tőle egy kis időre, ha tényleg akarod ezt a programot. Legközelebb lehet hogy neked nem lesz pénzed, neki meg igen.
2015. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!