Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy tetszem a páromnak?

Figyelt kérdés
sajnos már egy jó ideje azt érzem, hogy a barátomnak nem tetszem.. az utcán ha sétálunmk gyakran megbeszéljük hogy te, ez a csaj/pasi milyen jól néz ki.. s ehhez képest, én csinálhatok bármit, sosem kapok még csak annyit sem hogy "jól nézel ki", vagy semmilyen más kis dicséretet, bókot :( nagyon bánt, az önbecsülésem így is a béka feneke alatt van.. s ha még Tőle sem kapok kis kedvességet... mit tegyek? :(
2016. jún. 13. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban beszéld meg vele! Lehet, hogy nagyon is tetszel neki, csak nincs tisztában azzal, hogy mondania kell... Van, akinek ez nem egyértelmű... Lehet, hogy abból indul ki, hogy ha nem tetszenél neki, nem lenne veled, és ezt biztos tudod te is. Szóval szerintem először mondd el neki, hogy téged ez bánt, jól esne, ha dicsérne, mert úgy érzed, hogy nem tetszel neki igazán. És aztán majd kiderül, hogy mi van.
2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MilitaryTurtle ***** válasza:
Mond meg neki hogy nem erzed magad nonek mellette.. Tegyen erte vagy legyen vege ha ennyire sem kepes
2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez nem feltétlenül azért van, mert nem tetszel neki.

volt egy pasim, és ő se mondta soha azt, hogy milyen szép vagyok, vagy akár csak hogy milyen jól áll ez a ruha rajtam, vagy ilyesmi.

egyszer mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, erre azt mondta, hogy azért nem mondta ezeket eddig, mert úgyis tudom magamtól is hogy szép vagyok meg hogy neki én vagyok a legszebb.

szóval lehet, hogy csak szimplán egy tuskó=D

2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmit, örülj neki!


Mondjuk, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy "Mit tegyek, hogy tetSSZem/tetSSZek a páromnak?", akkor már érteni is fogjuk a problémát. :P

Egyébként a megoldás - szerintem - viszonylag egyszerű: mondd meg neki, hogy úgy érzed, már nem tetszel neki, mert sosem dícsér, nem bókol, nem érezteti ezt veled (te pedig önértékelési zavarokkal küzdesz és a környezet visszajelzéseitől teszed függővé az énképedet...). Szeretnéd, ha éreztetné veled, hogy még tetszel neki.

Öhm... ennyi.

2016. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A pasik ilyenek. Megkapnak, aztán akármilyen bombanő vagy, először csak megnézik a többi nőt, majd gondolatban megdugják, aztán már nem csak gondolatban... Azért nem szabad lehorgonyozni velük, mert úgyis rád unnak.
2016. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mondtam már neki többször is, de hiába.. :(


utolsó, köszi :D fő a pozitiv hozzááállás

2016. jún. 13. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod, az exem is ilyen volt, soha nem ismert el semmiben. A mostani párom azonban folyamatosan bókol, dicsér, múltkor már meg is kérdezte, hogy nem zavaró-e. Mondtam, dehogy! :) (Pláne, hogy úgy érzem, egész eddigi életemben hiányolnom kellett a bókokat, úgyhogy most gondosan be is zsebelem őket. :) )


A gond az, hogy sok kapcsolatban úgy állnak a felek egymáshoz, hogy "úgyis tudja". Hát nem... a negatívumokat viszont kimondják, és ettől egy idő után igencsak elmérgesedik a párkapcsolat, úgy érezzük, hogy a párunk CSAK a rossz dolgokat látja bennünk és egyáltalán nem értékel. Nagyon rossz így kapcsolatban lenni...

2016. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha azon kell törnöd a fejed hogy a "párodnak" (mi is a pár fogalma? két olyan ember akik érzelmileg és szexuálisan is vonzódnak a másikhoz együtt kapcsolatot alakítanak ki, és 1 párt alkotnak) tetszeledj az már RÉGEN ROSSZ.
2016. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem, ez van. Sosem tetszettem senkinek mert vékony vagyok nincs nagy mellem:( Valahol megszoktam már :)
2016. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!