Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a parom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a parom meg nemtudja hogy mit kezdjen a jovojevel es nincsennek tervei az eletben, viszont nekem vannak erdemes lenne lezarni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk egyutt,en 27 eves leszek,O pedig 30 iden.
2016. máj. 22. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
És a te "nagy terveid" mik? Ha valami megvalósíthatatlan baromság vagy tök kicsi dolog amire ráfogtad, hogy úgy tűnjön mintha lenne akkor nem érdemes lezárni.
2016. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az en terveim mar 27 evesen az osszekoltozes,eljegyzes,csalad alapitas lett volna vele...
2016. máj. 22. 11:55
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

#2


Ezek nem túl nagy tervek... Bár emiatt meglep, hogy ez így most mi. Hát költözzetek/házasodjatok össze, durr egy szex és már gyerek is van. Utána egyikőtöknek sem lesznek tervei így a kérdés érvényét veszíti.

2016. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Neked talaln nem tul nagy tervek,de nekem igenis azok...neharagudj de ez egy bunko hozzaszolas volt..
2016. máj. 22. 11:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy embernek 30 éves korában sincsenek elképzelései az életével kapcsolatban, akkor én azt otthagynám.


Nem azért, mert feltétlenül baj, de én nem tudok céltalanul élni és olyan párt szeretnék magam mellé, akinek szintén vannak céljai.


17 éves korom óta jól meghatározott céljai vannak az életemnek, amiken az élet már sokszor változtatott, de nem eltörölte őket, csak máshogy kell elérnem / kicsit mást kell elérnem.

2016. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

#4


Bocsi, nekem nagyon lumpenproli az ilyen tervek = lakás, nyugdíjas állás, gyerek, házasság és kész, utána ennyi, jöhet az RTL klub minden délután.


De ezt ne vedd magadra, ez csak egy nézőpont.


Amúgy ha ő nem vágyik erre akkor cseréld le olyanra akinek szintén ez az álma, mint neked is.

2016. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Amíg nem írtad le, milyen terveid vannak, kifejezetten szerencsés is lehetett volna a helyzet. Pl ha neked az a terved, hogy misszionárius legyél Kongóban, akkor alighanem azzal jársz a legjobban, ha a párod közben nem az ausztráliai politikusi karrierjét építgeti, hanem nincsenek konkrét céljai és hajlandó veled menni és támogatni téged, akármibe fogsz.
2016. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha négy év után, harminc évesen még ennyit sem tud, akkor ebből már nem lesz énekes halott.

Én simán otthagynám a fenébe, oszt hadd érlelődjön ameddig akar. Akad családszerető férfi a földön épp elég.

2016. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. máj. 22. 12:11
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Remélem nem rángatod bele ebbe a hülyeségben, mert azzal megölöd a terveit, ha esetleg lesznek majd neki egyszer.
2016. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!