Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 eves férfiként otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves férfiként otthon lakni a szülőkkel?

Figyelt kérdés
Most volt 1 eve, hogy összejöttünk, de egyelore semmi szándékot nem latok, hogy osszekoltozzunk. Mennyire gaz ez a helyzet? Mondjam neki, hogy nekem mar ilyen terveim vannak? 23 N

2016. jún. 14. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Van saját lakásod?
2016. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs meg.
2016. jún. 14. 08:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy be tudsz e te is szállni a költségekbe.
2016. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lakhatna otthon?Ha nem tetszik vegyetek ki egy albit azt' csá...
2016. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
O nem akar elköltözni. Neki ez igy kényelmes. En mindent megtennék, egyutt mindent megoldanank, de neki ez igy jo. Es sajnos o az aki dolgozni sem hajlandó.
2016. jún. 14. 08:33
 6/16 Szergej55 ***** válasza:
És szerinted egyszer csak varázsütésre meg fog változni? Aligha.
2016. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan helyzetek, amikor nincs más választás, vagy van olyan is, amikor a szülőkkel ez megoldható, ha jól ki lehet jönni velük (többgenerációs ház pl. - de az én szüleimmel pl. ez elképzelhetetlen lenne). Nagyon fiatal kapcsolatban sem feltétlenül baj, ha várnak (nekem van saját lakásom, de az összeköltözéssel én várnék még így is).

Akkor van gond, ha valakiben egyáltalán nincs hajlandóság önállósodni és összeköltözni a párjával, amint a kapcsolat elég stabillá válik.

2016. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 32 èves, èn 22 vagyok. Mind ketten a saját családunkban èlünk. Párom dolgozik,otthon látj el saját magát (főz,mos,takarít magára) ès rengeteget besegít a szüleinek amiben csak tud. Szóval nem a tipikus mama hotelèrt van otthon. Mi megegyeztünk párommal, h amíg ugye nekem nem lesz fizetèsem (tanulok még) meg kicsit önállóbb az èletedben dolgaiban (h tudjunk együttműködni háztartást vezetni, ne rá maradjob minden) addig nem is gondolkodunk az összeköltözèsen. Persze jó lenne még minden, de nem akarom azt hogy ő fizesse a rèszemet, akkor sokáig nem maradnánk együtt.
2016. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon kemény. vannak ilyen emberek? 30 évesen otthon és nem dolgozik? Hihetetlen valahol, és még barátnője is akad.. Az ilyen nőket sem értem, de gondolom jó neki, ha együtt vannak.
2016. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

100e-ből megélni albérletben ketten, úgy, hogy a másik még egy diák és nem dolgozik, szóval el kell tartani...


nem tudom te hol élsz kérdező, de ez itt Magyarország. Pesten 80e-nél kezdődnek az albérletárak (persze egy szobás patkánylyukat bérelhetsz 30e-ért is), vidéken meg 40-50e-nél.


És ebben még nincs benne a rezsi, a kajálás, az utazás, szórakozás és a megtakarítás sem!

2016. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!