Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hanyan vannak olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyan vannak olyanok akik osszekoltozes utan rajonnek, hogy nem mukodik a kapcsolatuk, ill hanyan akiknek mukodik?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje jartok es ebbol mennyi az egyutteles?
2016. jún. 14. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én a barátnőmmel 2 évig jártunk majd összeköltöztünk és 2 hónap után szakítottunk mert rájöttem hogy milyen...de viszont van egy ismerősöm aki a barátnőjével 2 hónap járás után összeköltöztek, és azóta is együtt vannak (némi vitával) az összeköltözésük óta 3 év telt el.
2016. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Eddig két együttélős kapcsolatom ért véget, és egyik sem az összeköltözés miatt, hanem mert idővel ellaposodott, nem fektettünk bele elég energiát, vagy mert nem tudtuk kezelni a konfliktusokat. Nyilván az együttélés során, nonstop kapcsolatban intenzívebben jönnek elő a problémák, de ezek amúgy is ott voltak a kapcsolatban, csak nem voltak olyan helyzetek, amelyek felszínre hozták volna.
2016. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes dolog ez számomra. Már én hallottam olyan sztorikat, hogy összeköltözés után megromlik a kapcsolat, de őszintén szólva ezt magamra nézve nem tudom elképzelni. Mindig alíg vártam, hogy több időt lehessünk együtt stb. Mi lehet az összeköltözésnél jobb megoldás erre? Nekem csak pozitív tapasztalatim vannak, igaz sosem mentem bele anélkül kapcsolatba, hogy ne érezzem, h összeillünk.
2016. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Változott a kapcsolatunk összeköltözés után, most kicsit máshogy működik. Kábé arra lehet számítani, hogy nem minden olyan rózsaszín, meg happy meg izgalmas, mint a randevúzgatásokkor, betörnek a hétköznapok, amikor az ember többet látja a párja rosszabbik oldalát, amikor túl fáradt, vagy ideges, vagy morog valamin stb. Ugyanakkor van egy plusz közelség.

7 éves kapcsolat, összeköltözés 3 év után, idén össze is házasodtunk.

2016. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo parommal 1 ev utan koltoztunk ossze es 3 honap utan futva menekultem a kapcsolatbol :D

A mostani parommal 8 honap utan koltoztunk ossze. Voltak persze osszeszokasi surlodasok, de azota is jol mukodunk egyutt :) Mar 5 eve egyutt vagyunk.

2016. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Összeköltözés előtt állok, és nem hiszem, hogy különösebb meglepetésekben lenne részem. Eddig is előfordult, hogy huzamosabb időt töltöttünk együtt a párommal, ha nem is a hét minden napján, de mondjuk heti 3-5 napot. Ismerjük már egymás "rigolyáit", hibáit, nagyon sok apró konfliktust kezeltünk közösen JÓL, úgy, hogy utána nem maradtak tüskék egyikünkben sem. Tiszteletben tartjuk egymás igényeit, mindent meg tudunk beszélni. Átvészeltünk már együtt nehéz élethelyzeteket, tragédiákat is. Az összeköltözés komoly lépés, de nem érzem úgy, hogy bármi változna tőle a kapcsolatomban. Na jó, valami változni fog: még több szex lesz. :)
2016. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy rövidke ideig több szex lesz, aztán egyre kevesebb.
2016. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi 5 év után költöztünk össze, tökéletesen működik azóta is. Mondjuk ennyi idő alatt már elégé megismertük egymást.

Hat barátnőm van, akik szintén összeköltöztek a párjukkal, ezek közül egynek ért véget a kapcsolata, a többi boldog és lánykérés/házasság lett azóta. Akinek véget ért az első összeköltözés, azóta már ő is megtalálta a párját és hamarosan esküvő lesz.

22-26 éves korosztály vagyunk.

2016. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Több ilyen sztorit hallottam már. Az egyikonkrétan a haverom volt, a barátnőjével 6-7 évig voltak együtt, de gyakorlatilag külön laktak. Így megvolt mindkettejük szabadsága, de emellett szerették egymást.

Aztán csináltak egy hatalmas, nagy csinnadrattás esküvőt, és összeköltöztek. Majd fél éven belül elváltak, mert a mindennapokban nem bírták elviselni egymást.

Különös dolog ez.

2016. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
annyiban nem különös, a szerelem fenntartásához a távolság kell, az együttélés megöli a szerelmet (persze a járásnál is elmulik, de sokkal lassabban), és együttélésnél ugysem az fog számitani hosszutávon, hogy mekkora lángolás volt, hanem hogy összeférhetetlenek-e a felek vagy sem. annyiban persze érdekes, hogy ez 7 év után jön elö. de a kapcsolatukba meg nem látsz bele, lehet, hogy ez már a kegyelemdöfés volt és korábban is voltak hullámvölgyeik. sőt, biztos.
2016. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!